Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Уряд Китаю заборонив постачання в Росію процесорів Loongson, створених на архітектурі власної розробки LoongArch

Категорія:

Низка російських виробників електроніки вже тестувала китайські процесори й вважає, що вони могли б замінити Intel у разі блокування каналів паралельного імпорту.

Рішення китайської влади викликане тим, що технологія визнана стратегічно важливою та використовується у військово-промисловому комплексі Китаю, пише Коммерсант.

Поки що ноутбуки Loongson доступні для замовлення у РФ на AliExpress, а учасники ринку сподіваються знайти спосіб постачання технології. 

З посиланням на джерело, близьке до Мінцифри, видання пише, що наразі придбати партію цих чіпів неможливо.

"Хоча російські компанії не сильно залежали від китайських процесорів, при теоретичному блокуванні паралельного імпорту вони сподівалися перейти на рішення Loongson", – пояснило джерело.

Наші інтереси: 

Розуміти, що Китай використовує війну Росії проти України на свою користь, намагаючись посісти на місце РФ у новому світовому геополітичному розкладі. Китай буде давати або не давати Росії, продавати або не продавати товари та технології на свій розсуд, намагаючись підкорити її економічно.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи