Важливість: 
2

Категорія:

Ультиматум Волкера, модернізація ЗСУ, розрив з РФ і невловимий есмінець США - HELGI’s NEWs

Заступник глави Пентагону Лаура Купер прибула до Києва обговорити порядок ПОСТІЙНОГО чергування у Чорному морі кораблів 6-го флоту ВМС США та їх взаємодію з турецьким та українським флотами.

США, як і завжди, в авангарді тиску на Бурятські Емірати. Останні тези нинішньої позиції Білого Дому озвучив Волкер:
* У Вашингтоні розуміють, чому український уряд вирішив ввести воєнний стан - він дозволив провести мобілізацію та забезпечити пересування військових сил;
* Росія має повернути українських моряків до Різдва;
* В іншому випадку російські банки можуть відключити від SWIFT.
NB. Оце вже серйозно - у США вперше на офіційному рівні заговорили про відключення від SWIFT - спільноти всесвітніх міжбанківських телекомунікацій, через яку за день проходять платіжні доручення більш ніж на 6 трлн дол, та в якій беруть участь понад 10 тис фінустанов з 210 країн. А якщо врахувати, що буряти знаходяться перед загрозою неминучої обструкції за невиконання ракетного договору, попередні роки можуть стати цнотливою прелюдією перед шквалом нових санкцій та обмежень, які очікують їх у 2019-му році.

***

- Насамперед від РФ відійде все, що з краю і на букву "К": Курили, Крим, Калінінград, Комі, Камчатка ...
- А Кубань?

- А ти, дивлюсь, азартний хлопець!

Це, звісно, жарт - Кубань нам не потрібна, але своє повернемо.


У продовження теми: заступник глави Пентагону Лаура Купер прибула до Києва для консультацій з модернізації ЗСУ та агресії РФ.
NB. У мене є більш конкретна інформація з цього приводу від американських джерел. Зокрема, Л.Купер має завдання від Білого Дому та Пентагону обговорити з українським керівництвом такі моменти, як:
* матеріально-технічна допомога Пентагону у якнайшвидшому будівництві військово-морської бази у Бердянську (повинна бути здана у квітні 2019-го);
* кількість та клас американських протикорабельних ракет, які будуть розміщені на цій базі;
* кількість та клас додаткових плавзасобів, які потребує Україна;
* порядок ПОСТІЙНОГО чергування у Чорному морі кораблів 6-го флоту ВМС США та їх взаємодія з турецьким та українським флотами.
* подальша підготовка угоди про надання Україні статусу "особливого партнера США поза НАТО".


Місцеві ЗМІ стверджують, що таким чином Трамп, який знаходиться під сильним тиском Мюллєра, Конгресу та громадської думки, прагне довести відсутність симпатій до Кремля.
Візьму на себе сміливість стверджувати, що у даному випадку мотиви першої особи США для нас вторинні - важливі конкретні дії цієї країни з нарощування пресингу на Бурятські Емірати. Все інше - не наші проблеми.


Рада припинила дію Договору про дружбу з РФ.
NB. Для прикладу: 93% скрєпоносних підтримали агресію Кремля в Азовському морі. Вам цього замало? Ерефія - свиноматка, запрограмована клонувати мільони путіних, шойгу та лаврових. Хіба дивно, що вони вибирають президента з числа своїх? Страшніше за війну з Росією може бути тільки дружба з нею. Росія - це війна. Війна - це Росія.

- "Жми, дави их, бл...!" - перед тим, як підписувати нові угоди з Імперією зла, згадайте ці слова московських покидьків на Азові, вони - квінтесенція політики Московії стосовно України. Тільки рів. Дріт. Крапка.


І закінчуючи тему сумних бурятів: MI-5 починає тотальне стеження за дипломатами РФ - від сьогодні будуть реєструватись найменші пересування тих, кого поки ще не вислали з королівства.
Навожу слова Клімкіна з цього приводу: "Раніше викриття російських шпигунів та висилка російських дипломатів за шпигунство були надзвичайними подіями. Сьогодні - це так, майже рутина. І всі готові працювати далі!"


Кравчук почав відкрито агітувати за Тимошенко, а Богомолець заявила, що також йде у президенти.
NB. Ага... Кравчук, який дав Україні лише "кравчучку", агітує за самку богомола, яка дала Україні лише кабальний газовий контракт. І цей тандем із жалюгідним бекграундом прагне перемогти людину, яка дала Україні боєздатну армію, самостійну церкву, міжнародний антиросійський фронт, Асоціацію, безвіз та 12-й квартал поспіль зростаючої економіки. І не треба розказувати байки про заслуги у цьому переліку "простого народу", більшість якого турбує лише курс долара в обміннику. А історію робить дуже обмежене число пасіонарієв, серед яких і нинішній президент. Єдиний, хто стоїть колом у горлі ботоксного карлика і налаштований на перемогу, а не на ганебний "компроміс".
Про Богомолець взагалі промовчу: технічний кандидат для відтягування голосів - таких найманців ще багато повилазе.


Україна посилює охорону кордонів з Московією підрозділами ЗСУ.


Болтон: Ми думаємо над варіантами, як зупинити "Північний потік-2".
NB. Дядєчка Сем слів на вітер не кидає - пацан сказав, пацан зробить.


Есмінець США проплив біля Владивостока у відповідь на "надмірні претензії Росії".
NB. Есмінець з "Томагавками" це не буксир з кулеметом - на цей раз не знайшлось героїв поганятись за ним - сиділи тихо як миші і думали, як відмазати потім свою "велич".


Кременецько-Почаївський заповідник провів ревізію у Почаївській лаврі.
NB. Какая боль, какая боль: Українська Церква - РПЦ/КГБ - 5:0! І цей рахунок буде збільшуватись до розгромного.


Рада ухвалила закон про надання статусу учасника бойових дій членам УПА.
NB. Ми таки доб'ємо великобурятів інфарктами та діареєю.


Джерела:

  • Архів Військово-історичного товариства "СПАДЩИНА"

Наші інтереси: 

Тримаємо руку на пульсі подій, радіємо успіхам України!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка