Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 3

Український Консенсус: Мир на Землі

Спецтема:

Для відновлення миру і територіальної цілісності Україні потрібні: Самооборона (масове озброєння громадян), Самоврядування (домінуюча роль територіальних громад), Суверенітет (не входження до жодних військових блоків, жодних іноземних військ на своїй території).

Причина хронічної нестабільності

Глобальною причиною нестабільності в Європі є невідповідність між природним центральним статусом України та періодичними спробами перетворити її на периферію Сходу чи Заходу.

Хто спровокував Кримську кризу

Криза-2014 спровокована спробою влади Турчинова-Яценюка перетворити Україну на маріонетку ЄС і НАТО, що викликало гостру реакцію Росії. Тобто актуальна криза має не зовнішню, а внутрішню причину. Якби нова влада після усунення Януковича твердо стояла на позиціях суверенітету, ніякого зовнішнього вторгнення не було б.  

Чому влада не бажає суверенітету України

Внутрішнім джерелом кризи є паразитична влада, яка зацікавлена у триманні народу в стані слабкості. Звідси явний саботаж озброєння народу навіть в умовах військового вторгнення. Паразитична влада може панувати тільки над слабким народом, тому для захисту держави покладається не на народ, а на зовнішніх покровителів, з якими ділиться награбованим.

Хто подолає нестабільність

Схід і Захід у боротьбі за Україну почергово смикають її на себе, що викликає періодичні збурення. Подолати цю хронічну нестабільність може тільки народна влада, звільнена від внутрішніх паразитів. Ця влада має представляти не Росію чи західну цивілізацію, а планетарний Центр, яким завжди була і є Україна.   

Головний чинник національної безпеки

Головним чинником безпеки України є просвітлений, організований і озброєний український народ. Для завоювання будь-якої території через неї має пройти ворожа піхота. Якщо територію України захищатиме 5 мільйонна Народна Самооборона, то на цій землі ніколи не буде жодного ворожого солдата. Не буде навіть спроб завоювати таку країну.

Яка влада принесе Україні мир

Українська влада забезпечить в Україні мир тоді, коли представлятиме озброєний український народ. Найактуальніше питання сьогодення – самоорганізація суспільства за Швейцарською моделлю і висування ним влади, яка представлятиме озброєні українські громади. Українське суспільство може озброїтися власним коштом: на військових складах ще багато запасів, а на руках у населення нині перебуває щонайменше 100 млрд. доларової готівки для імпорту зброї.  

Швейцарська модель

Швейцарська модель стоїть на трьох китах: Самооборона (добре озброєні громадяни), Самоврядування (домінуюча роль територіальних громад), Суверенітет (не входження до жодних військових блоків, жодних іноземних військ на своїй території, постійний нейтралітет). Набуття Україною статусу постійно-нейтральної держави буде компромісом між Сходом і Заходом. Головним чинником цього компромісу є організований і озброєний український народ, представлений своєю владою.

Передумови для перезаснування держави

Зовнішня передумова – це нинішня відносна рівновага між Сходом і Заходом у боротьбі за Україну. Внутрішня передумова – незадоволення українців владою, яка 22 роки роззброювала Україну, а нині приховує справжні причини кризи і саботує  озброєння населення для захисту миру на своїй землі.

Перенасичений розчин  

Якщо у перенасичений сольовий розчин опустити кристалик солі, то в ньому відбудеться кристалізація: з нестійкого хаосу негайно виникає порядок. Нинішнє українське суспільство перебуває саме в такому стані: маємо хаос, готовий до миттєвого структурування. Для такого стрибкоподібного переходу від хаосу до порядку необхідний центр кристалізації.

Центр кристалізації

У ролі центру кристалізації нової України може виступити невелике, але стійке і авторитетне об’єднання людей та організацій, яке запропонує народу ясну мету і зрозумілі засоби її досягнення. Центр кристалізації має бути твердим і чистим як алмаз. Головна сила такого центру – взаємна згода, довіра і солідарність.

Український консенсус     

Консенсус (лат., consensus – згода) – збіг думок. Принцип консенсусу – одностайне прийняття рішень усіма учасниками. Для створення центру кристалізації досить трьох організацій (формальних чи неформальних), які започаткують Український консенсус. Ознакою організації вважається наявність лідера групи однодумців.  

Мета УК

Творення Української держави на основі «Швейцарської моделі», тобто на основі згаданих вище принципів Самооборони, Самоврядування і Суверенітету. Це і буде повернення до традиційної Європи суверенних націй як альтернатива підпорядкуванню безликій бюрократії ЄС чи тиранічній владі Росії.    

Стяг – засіб духовного єднання та самоідентифікації

Духовно-енергетичним чинником цілісності військової структури є прапор, стяг («той, що стягує до купи»). Доки є прапор, доти існує військова частина, навіть якщо всі загинули. Втрата прапора є підставою для розформування частини.

Прапор нової України має бути виразним, рідним, зрозумілим для народу. Будучи магічним символом, він має включати народ в дух перемоги і процвітання. Оскільки йдеться про творення нової, вільної, чистої України, він має відрізнятися від прапору старої, корумпованої, антинародної системи.

Сонячно-блакитний – магічний прапор вільної України     

Таким прапором є традиційний український Сонячно-блакитний прапор. Співець української Визвольної революції видатний поет Олександр Олесь 1917 року вітав українське військо такими словами:

Українське військо,
мов з могили встало,
Загриміло в бубни,
в сурмоньки заграло,
Розгорнуло прапор
сонячно-блакитний,
Прапор України!
Рідний, заповітний!

Слово «блакитний» означає «водяний», тому Сонячно-блакитний прапор символізує Сонце над Водою, які разом дають Життя. Це прапор природного порядку, проявом якого є Україна в ролі планетарного Центру, надійно захищеного просвітленими, організованими і озброєними до зубів українцями.

Застосування традиційного українського прапора дозволить учасникам Українського Консенсусу точно розпізнавати один одного і відрізнятися від прихильників паразитичної системи, яка використовує протиприродний синьо-жовтий прапор роззброєння, поразки і страждань.

Дві рекомендації, жодного заперечення

Український Консенсус – це солідарна мережа організацій (в т. ч. неформальних груп, проектів, ініціатив). Якщо людина хоче долучитися до УК, то вона або входить в організацію (групу), яка вже є учасником УК, або створює нову. Організація приймається до УК за рекомендацією двох організацій-учасників УК за відсутністю заперечень у всіх інших учасників УК. Цей же принцип застосовується для ухвалення всіх рішень: принаймні два голоси "за" і жодного "проти" (тобто застосовується звичні три варіанти голосування: "за", "не заперечую", "проти").

Три умови приєднання до УК

Організація, що входить до Українського Консенсусу, твердо виконує три обов’язкові умови.

1. Відверто підтримує Швейцарську модель і реально працює для її реалізації.

2. Використовує сонячно-блакитну символіку і активно її поширює.

3. При будь-якій нагоді підтримує всіх інших членів УК – інформаційно, організаційно, кадрами, фінансами, ресурсами, зв’язками, рекомендаціями. Публічна критика учасників УК не допускається – всі непорозуміння вирішуються самими ж членами УК.       

Чотири напрямки роботи

Для формування якісного центру кристалізації бажана початкова наявність організацій, що спеціалізуються на 4-х основних напрямках.

1. Символіка, світогляд, інформація – це те, з чого починається  будь-яка організована діяльність. Для формування масового руху спочатку треба чітко сформулювати його мету і донести її до потенційних прихильників.  

2. Самооборона – це основа практичної самоорганізації суспільства. Там, де з’являються троє законно озброєних чоловіків, автоматично виникає осередок влади і порядку.

3. Самоврядування – його можна розглядати як логічне продовження самооборони. Самоврядні громади підтримують свою самооборону, самооборона надає самоврядуванню порядку і переконливості.

4. Політика і дипломатія. Самоврядні громади висувають своє політичне представництво, яке виражає волю вільного і озброєного народу України.        

Висновки

1. Глобальною причиною кризи є невідповідність України її природному положенню планетарного Центру. Мир настане після того, як Україна перестане смикатися між Сходом і Заходом.

2. Для повернення центрального положення потрібна нова сила, яка представлятиме вільний, організований і озброєний до зубів український народ.

3. Три умови Українського Консенсусу: спільна мета, спільна символіка, спільна дія.  

Текст статті російською мовою 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Стратегія заснування нового світу та вічне життя – розшифрована Нагірна проповідь

Для творення нового світу Ісус Хрестос пропонує стратегію, в якій тісно пов’язані перетворення на універсальну людину («лебедя»), здобуття біологічного безсмертя, заснування варнової системи та...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Тарнай Стрілець.
0
Ще не підтримано

Просвітлені люди, або люди, які тільки стали на шлях просвітлення, мають вогонь в очах. Цей вогонь=світло, бачуть інші просвітлені люди або відчувають "не зовсім" просвітлені. Людям з вогнем в очах просто приємно знаходитись у товаристві одне одного. А товариство, однодумці-це вже народ.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Неправда вторгнення було б за будь-яких умов, бо їм потрібна Україна

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Україна переможе

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

В путінців у генах заложено робити Україну окраїною. А підстьобують
їх до того хозари-ашкенази, які на сьогоднішній день командують Америкою і... як вони впервнені, цілим світом. А хто під'юджував колись поляків? Юдеї-ашкенази. І ми про це дуже дружньо мовчимо. Щоб не дай Бог чимось не образити "многостраждальний обраний народ". Так, він - обраний. Обраний найкращим учнем Господа, який вирішив, що мудріший за самого Господа. От вам і відповідь, чому москалі завжди вважають себе мудрішими за нас. І зробили дуже багато для того, щоб ми так і думали.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

"Головним чинником безпеки України є просвітлений, організований і озброєний український народ"...слово просвітлений тут є помилковим (саме словосполучення "просвітлений народ" є неприродним)..швидше можна сказати освічений народ..Дякую...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Творимир Здобудьволя.
0
Ще не підтримано

А мені більш подобається:

просвітлений,
Дієприкм. пас. мин. ч. до просвітити
Тобто, який став світлим, світлішим.
ясновидий -
Із ясним, просвітленим видом, обличчям.

Немає релігії понад істину

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Просвітлений народ - це народ з високим духовним розвитком, пробуджений... Освіченість - це ще не просвітлення. Бо можна бути освіченим, але не нести у собі світло.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Народ-це люди.Просвітлений народ-це просвітлені люди.Просвітлені люди перестають бути народом тоді коли вони стають просвітленими.Вони стають особистостями із неймовірною здатністю розуміння Життя як такого.Дякую..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Творимир Здобудьволя.
0
Ще не підтримано

Щодо статті, то було б прекрасно щоб появилась група однодумців здатна впровадити ці ідеї в життя!

Немає релігії понад істину

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Ідеї хороші. А втілити їх буде надзвичайно важко, бо для цього треба змінити світогляд більшості українців. ПРОСВІТИТИ. Оживити СВІТЛОМ. Хай буде!

Зображення користувача Андрій Пасічник.
0
Ще не підтримано

Русь (Україна) не тільки самозбережеться, а й запанує (в хорошому розумінні) над усім світом.
Ванга.

Зображення користувача Тарнай Стрілець.
0
Ще не підтримано

Просвітлені люди, або люди, які тільки стали на шлях просвітлення, мають вогонь в очах. Цей вогонь=світло, бачуть інші просвітлені люди або відчувають "не зовсім" просвітлені. Людям з вогнем в очах просто приємно знаходитись у товаристві одне одного. А товариство, однодумці-це вже народ.

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Для реалізації ідеї потрібна дуже чітка структура. Найкраще за територіальним принципом. Потрібне керівництво, яке затверджується голосуванням через інтернет. Потрібні чіткі списки. Для реалізації ідеї потрібні гроші. Члени УК повинні сплачувати внески. Потрібна інформаційна програма поширення ідеї серед людей. Немає іншого варіанту як збирати колективи і доводити їм цю інформацію. Без чіткого практичного плану реалізації це буде лише чергова віртуальна гра. Взяти під контроль усі навчальні заклади і поширити там цю інформацію. Там багато свідомої молоді і на них треба робити ставку.