Українці часто запитують себе: Чому якась невидима сила тримає нас у кайданах? А відповідь проста: ворог людини нав’язав нам символ поразки – синьо-жовтий: Вода гасить Сонце. Що робити? Не чекай на інших! Підніми Сонячно-блакитний прапор перемоги та процвітання – і у твою кров увійде Сонце!

Хай Сонце – прабог всіх релігій –
золотопере й життєсійне,
благословить мій дім крилатий!

Богдан-Ігор Антонич, 1936

Подібне тягнеться до подібного: світле до світлого, темне до темного. В результаті взаємного тяжіння думок та емоцій формуються психоенергетичні утворення – егрегори (енергери). Вони бувають світлими і темними. Для досягнення успіху треба від'єднатися від егрегора поразки і приєднатися до егрегора перемоги.

Ось як розповідає про таке перемикання Тарас Шевченко у вірші «Мені тринадцятий минало» (1847). Спочатку описується приєднання до сонячного егрегора святості: «Мені так любо, любо стало, неначе в Бога». Аж раптом відбувається під’єднання до егрегора страждань: «Запекло, почервоніло і рай запалило... Село почорніло... І хлинули сльози». Та після того, як малого Тараса поцілувала дівчина, він знову вмикається у сонячний егрегор: «Неначе сонце засіяло, неначе все на світі стало, моє... лани, гаї, сади!.. І ми, жартуючи, погнали чужі ягнята до води».

Очевидно, що на матеріальному рівні ситуація не змінилася: ті ж самі село, хати, сади, ягнята... Радикально змінилося сприймання дійсності – в залежності від приєднання до того чи іншого егрегора. Як бачимо, у тій самій матеріальній реальності можна і пасивно страждати, і радіти життю.

Пізнай істину – і у твою кров увійде Сонце!
Григорій Сковорода

Уявімо собі телевізор з двома телеканалами. Канал «Воля і пригоди» транслює позитивну інформацію, від якої хочеться співати, діяти, перемагати. Канал під назвою «Страждання і боротьба» висвітлює темну сторону буття, історію поразок і трагедій: після його перегляду хочеться втекти і заховатися. Якщо в когось працює «канал поразки», то його треба негайно перемкнути на «канал перемоги». Це робиться за допомогою пульту управління: натискаєш на кнопку – і готово! З телевізором просто, а чи існує в реальному житті кнопка з написом «Щастя»?

Такою кнопкою є символіка. Це не просто знак, а магічний інструмент керування реальністю. Головне призначення символіки – точне приєднання до відповідного егрегора: яка символіка – такий егрегор, отже – емоції, думки, дії та події. 

Магічною кнопкою, що вмикає щастя, є сонячно-блакитний прапор. Слово «блакитний», по-давньому – «облочистий» – означає «водяний», «вологий». Тому цей прапор символізує Сонце над Водою. Це символ природовідповідного ладу: Сонце зігріває Воду, разом вони народжують Життя. Сонячно-блакитний – це прапор Життя, Щастя, Радості, Перемоги, Процвітання. Сонце – вгорі!

Українці часто запитують себе: Чому якась невидима сила тримає нас у кайданах? Чому все має бути гарно, а виходить не так? А відповідь проста: більшість українців підключена до егрегора боротьби і страждань. Для тримання України в рабстві, ворог людини нав’язав нам символ поразки – синьо-жовтий: Вода гасить Сонце. Це заперечення природного порядку. Такий перевернутий прапор включає народ в егрегор страждань, темноти, невігластва, розбратів, брехні.

Що робити? Не чекай на інших! Натисни магічну кнопку «Життя», підніми Сонячно-блакитний прапор перемоги та процвітання – і у твою кров увійде Сонце!

Розгорнімо прапор
Сонячно-блакитний,
Прапор України!
Рідний, заповітний!

Олександр Олесь, 1917

                        

Завантажуй листівку "Поверни прапор: Хай буде Сонце!" у форматах DOCX і PDF

Роздруковуємо і поширюємо серед друзів, сусідів, знайомих і незнайомих!  

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка