Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Український Ан-178 переміг в тендері для МВС Перу

Контракт щодо закупівлі Ан-178 був підписаний в рамках міжурядової угоди між керівництвом України та Перу. МВС Перу наділило повноваженнями на підписання контракту щодо придбання українського транспортного літака Ан-178 свого секретаря – генерала Фреді Зелайа Еррера (Fredy Zelaya Herrera).

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Infodefensa.com.

Згідно із повідомленням, делегування повноважень секретаря МВС щодо підписання контракту набрало чинності з 23 жовтня ц.р. Придбання цього типу авіатехніки для посилення можливостей Управління авіації Національної поліції Перу було санкціановано верховним указом №019-2019-IN.

Видання відзначає, що український літак був обраний в процесі порівнянь зі своїми конкурентами – універсальним військово-транспортним літаком скороченого злету і посадки C-27J Spartan від групи Leonardo (насправді виробляється італійсько-американським підприємством Global Military Aircraft Systems, утвореним компаніями Alenia Aeronautica та Lockheed Martin Corporation – прим. Defense-Express) та EADS CASA C-295 від Airbus Defence and Space (літак розроблений консорціумом Airtech на чолі з іспанською фірмою CASA та індонезійською фірмою Industri Pesawat Terbang Nusantara – прим. Defense-Express).

Також додається, що з новим українським транспортником, перуанські пілоти змогли ознайомитися під час випробувальних польотів в Україні.

 

 

Наші інтереси: 

Визнання українських літаків в світі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
літак
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...