Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна запропонувала НАТО використовувати літаки "Руслан" і "Мрія"

Категорія:

Техніку ДП "Антонов" можна застосовувати для стратегічних перевезень. У ході саміту НАТО у Варшаві Україна запропонувала Альянсу окремий проект співпраці в авіасфері і спільну роботу з протидії гібридним загрозам

16071404.jpg

Ан-225 "Мрія"

Про це повідомив директор департаменту військової політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко.

"Ми пропонуємо НАТО, використовуючи потенціал нашої державної компанії "Антонов", почати використання наших літаків типу "Руслан" і "Мрія" для стратегічних авіаперевезень", – цитує Петренко прес-служба Міноборони.

Представник військового відомства також відзначив великий дворічний потенціал України щодо протидії гібридним загрозам. "Міністр оборони (Степан Полторак – ред.) вніс пропозицію щодо введення особливої платформи взаємодії, вивчення і протидії гібридним загрозам. Первинне сприйняття такої пропозиції було надзвичайно позитивне. І ми очікуємо, що в найближчі місяці буде перехід до реалізації такого проекту", – зазначив Петренко.

13 липня новий транспортний літак виробництва ДП "Антонов" Ан-178 здійснив демонстраційний політ на міжнародному авіакосмічному салоні у Фарнборо (Великобританія).

Прем'єрний показ Ан-178 пройшов на Le Bourget-2015 (Париж, Франція), де новий український транспортник став однією з головних подій, а також на регіональній Dubai Air Show-2015 (ОАЕ) і демонструвався на статичній стоянці. На міжнародній ILA Berlin Air Show-2016 у червні відбувся успішний дебют літака в льотній програмі виставки.

Наші інтереси: 

Відроджуймо українське літакобудування! Інтегру\мося до цивілізованого світу!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

ЦЕ серйозна пропозиція і вагомий внесок в авіатранспортні сили НАТО !

До речі, зверніть увагу: літак несе на собі ЖОВТО-СИНІЙ ПРАПОР !

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

ЦЕ серйозна пропозиція і вагомий внесок в авіатранспортні сили НАТО !

До речі, зверніть увагу: літак несе на собі ЖОВТО-СИНІЙ ПРАПОР !

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!