Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 195
  • Переглядів: 202

Українську економіку нищить не тільки Путін та російська армія

Українську економіку швидше і сильніше, ніж ракети московитів, руйнує голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Економіка України під час російсько-української війни зменшилась на 49%. Українські чиновники, такі як Данило Гетманцев, хочуть донищити те, що залишилось, впровадивши високі податки та унеможлививши подальший розвиток бізнесу.

Дмитро Корчинський дає свою оцінку діям українських бюрократів та можновладців. З одного боку, в Україні є Президент Зеленський, який не дивлячись на всі помилки, залишився в Києві та очолив боротьбу українців проти російського агресора. З іншого боку, є такі паразити, як Данило Гетманцев, який руйнує українську економіку швидше за Путіна.

Про ситуацію на митниці, проблеми фінансування ЗСУ після агресії Московії у 2014-го року, про проблеми засилля чиновників й бюрократів в Україні дивіться у відео:

Наші інтереси: 

Піднімаємо незручні для влади питання, поки не стало пізно. У результаті цієї війни маємо усунути паразитів від державного управління.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи