Важливість: 
2

Категорія:

Українці вперше поїдуть на "Ігри нескорених""

Петро Порошенко привітав учасників національного відбору "Ігор Нескорених". Він також зазначив, що нині йдуть перемови з НАТО та Латвією про створення реабілітаційних центрів для українських військовослужбовців, які постраждали під час бойових дій.

"Хочу подякувати за одну дуже важливу ініціативу. Коли я зустрічався в Латвії з нашими пораненими, які проходять там лікування, в Україні в шпиталі, я отримав дуже хвилюючу пропозицію. А чому б ми з українських нескорених не створили б центр психологічної реабілітації, щоб вони своїм рухом і своїм драйвом, своїм позитивом заряджали всіх демобілізованих та поранених, продемонструвавши, як важливо зараз важливо триматися гуртом, для того щоб не дати жодної надії ворогу як на фронті, так і розхитати ситуацію всередині країни. Я дуже дякую хлопцям за цю ініціативу. Ми разом із трастовими фондами НАТО спільно розробляємо програми реабілітації українських воїнів, у тому числі психологічної реабілітації", - заявив Президент. 

Нагадаємо, 30 переможців національного етапу візьмуть участь у міжнародних змаганнях, які відбудуться у вересні 2017 року в Канадському місті Торонто.

Усього у змаганнях 6 дисциплін: пауерліфтинг, легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання та стрільба з лука.

Утім, за словами організаторів, головною метою змагань є не лише перевірка фізичної сили учасників.

Довідка. "Ігри Нескорених" – це змагання на кшталт паралімпіади. Участь у них беруть лише поранені військові.

Перші відбулися 2014-го року в Лондоні за ініціативи принца Гаррі. Цьогоріч у канадському Торонто Україна на них буде представлена вперше. 

Наші інтереси: 

Люди з необмеженими можливостями. Пишаймося ними!

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка