• Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

16-річна українка виграла міжнародний турнір з дзюдо

Світ:

Українська дзюдоїстка, 16-річна Дарина Білодід виграла міжнародний турнір Eurоpean Judo Open Women, який проходив у столиці Чехії Празі. У фіналі вагової категорії 48+ кг українка виявилася сильнішою за іспанку Сінту Гарсію Меса. Всього на шляху до титулу Білодід перемогла в п'яти сутичках. У вересні 2016 року дівчина перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи, де її суперницями були спортсменки на 3-4 роки старші за неї.

Ще одна українка Анастасія Сапсай вийшла до бронзового фіналу у ваговій категорії 78+ кг, де зуміла вирвати медаль в боротьбі з представницею Угорщини Мерседес Шігетварі.

Відзначимо, що в польському місті Катовіце завершився Відкритий континентальний Кубок Європи з дзюдо серед чоловіків, на якому представники України виграли три медалі. У категорії до 66 кг чемпіоном став представник Києва Богдан Ядов, який у фіналі виявився сильнішим за ще одного представника України - Геворга Хачатряна з Дніпра.

Бронзову нагороду в Польщі зміг виграти львів'янин Сергій Дребот, який змагався в категорії до 73 кг.