Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна та МВФ узгодили Меморандум

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Новий Меморандум буде містити виклад політики та стратегії, яких планує дотримуватися Україна протягом наступного етапу програми EFF у 2017-2018 роках.

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленостей на робочому рівні щодо змісту Меморандуму про економічну та фінансову політику. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України, повідомляє 5 канал.

"Це є важливим кроком до завершення третього перегляду програми МВФ Механізму розширеного фінансування (EFF) та виділення Україні наступного траншу у розмірі 1 млрд доларів, що буде зараховано до резервів НБУ. Досягнення домовленостей з МВФ є результатом виконання Україною узгодженої з МВФ програми реформ", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, новий Меморандум буде містити виклад політики та стратегії, яких планує дотримуватися Україна протягом наступного етапу програми EFF у 2017-2018 роках.

Програма Механізму розширеного фінансування націлена на забезпечення економічного зростання країни шляхом проведення структурних реформ. Після завершення програми в Україні будуть створені умови для самодостатнього розвитку.

 

Наші інтереси: 

Якби не прагнення отримати гроші МВФ, то владна верхівка України так і не розпочала б реформ. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
МВФ
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Михайло Харачко.

М’яко кажучи абсурдно з економічного боку брати кошти під відсотки і ховати в резерви НБУ, замість того, щоб вони працювали.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Миро Продум.

Україні зараз важливо зберегти цілісність, навіть якщо вона досягається абсурдними методами.

Святослав Сонячний каже:
М’яко кажучи абсурдно з економічного боку брати кошти під відсотки і ховати в резерви НБУ, замість того, щоб вони працювали.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!