Важливість: 
5

Категорія:

У який час доби найкраще читати Живе Слово?

Живлення енергією молитви подібне до живлення звичайною їжею: тут важливо не тільки «що?», а й «коли?» і «чому?». Використосуємо силу природної циклічності і свідомого підходу до життя.  

181213-godynnyk.jpg

Важливо не тільки «що?», а й «коли?»
Важливо не тільки «що?», а й «коли?»

Про правильний режим вживання їжі ми вже поговорили у статті про  Головний арійський закон оздоровлення: Їсти вдень, спати вночі.

Нагадаю, що день – це «час, коли треба діяти», він триває 9 годин – з 9 до 18 години.

Натомість ніч – це «час, коли НІЧого не треба робити»: організм усе зробить сам, якщо йому не заважати. Ніч також триває 9 годин – з 21 до 6 години.

Вдень ми зосереджуємось на свідомих зовнішніх діях, а вночі наш організм активує автоматичні (підсвідомі) процеси внутрішнього відновлення і «перезарядки».

Для того, щоб запрограмувати успішний день і успішну ніч, ми застосовуємо технологію «Живе Слово». Очевидно, що програмування треба здійснювати перед тим, як починається день або ніч.

Підготовкою до дня є ранок, який триває 3 години – з 6 до 9 години.

Підготовкою до ночі є вечір, який також триває 3 години – з 18 до 21 години.

Саме в цей час найефективніше читати Живе Слово.

Зрозуміло, що Живе Слово можна читати будь-коли. Проте якщо правильно застосувати добову циклічність, то ефективність читання можна підвищити в рази. Врешті-решт, це економить наші зусилля і прискорює матеріалізацію бажаних подій.

Отже, для ефективного програмування успішного дня і успішної ночі Живе Слово найкраще читати вранці (з 6 до 9 години) і ввечері (з 18 до 21 години).  

Massive Attack - Paradise Circus

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Використосуємо силу природної циклічності. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка