Важливість: 
2

Спецтема:

У Великій Британії діє близько 200 російських шпигунів

Це набагато більше, ніж оцінювалося раніше, вважає лондонський аналітичний центр Henry Jackson Society. Половина акредитованих на Британських островах російських дипломатів – шпигуни.

І це попри факт, що після замаху в Солсбері, в якому британці звинувачують Кремль, 23 росіян були вислані із країни, пише Польське радіо.

Інші агенти працюють без дипломатичного прикриття, наприклад, Російський культурний центр в Кенсінґтоні та торгове відділення в Гайґейті на півночі столиці.

Ці оцінки свідчать про те, що кількість російських шпигунів у Великій Британії уп’ятеро більша, ніж у період Холодної війни. А ще 2010 року британські служби оцінювали, що рівень приблизно такий же, як у 1980-і роки.

Питання полягає в тому, чи оцінка служб була неправильною, чи Росія посилила активність, а, може, – відзначає кореспондент Польського радіо з Лондона Адам Домбровський, – правдивими є обидві версії. Лондон – це передова лінія для шпигунських дій Кремля, а столиця на це не готова, – йдеться у рапорті центру Henry Jackson Society.  

Наші інтереси: 

Потрібно виявити і розібратися з російськими агентами в Україні. Можливо, звернутися до центру Henry Jackson Society, якщо вони цим займаються.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка