Важливість: 
3

Спецтема:

Шпигуни з числа російських дипломатів готували в США такі ж атаки, як у Солсбері, – CNN

Серед десятків російських дипломатів, висланих із США в минулому місяці, були шпигуни, які відстежували російських перебіжчиків і їх сім'ї, що переселилися в США. Про це, посилаючись на обізнаних в цьому питанні чиновників правоохоронних і розвідувальних органів, повідомляє CNN.

За їх словами, принаймні в одному випадку російські шпигуни стежили за учасником програми ЦРУ, що надає нові посвідчення особи для захисту росіян, що переселилися в США.

Цей епізод і інші американські розвіддані викликали підозру, що росіяни готувалися до нападу на російських емігрантів в США, позначених Кремлем як "зрадники" чи "вороги", повідомили чиновники.

Ці підозри підкріпилися після отруєння у Великій Британії колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки, яка є громадянкою Росії.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Британії Тереза Мей раніше заявила, що Сергій Скрипаль та його дочка були отруєні військовою нервово-паралітичною речовиною з групи "Новачок", розробленою Радянським Союзом в 1970-х і 80-х роках.

Наші інтереси: 

Замовчувати такі факти не можна. Москва повинна відповідати за скоєне.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка