Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У США вже 501 смерть від вакцинації зафіксувала VAERS – державна база даних

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

На 6 лютого 2021 року в США кількість смертей, що "співпали" з вакцинацією від ковіду і лікарі або родичі зареєстрували їх в американській державній базі вакцинних побічних ефектів VAERS, перетнула півтисячі.

Зараз там значиться 501 смерть реципієнтів ковідних вакцин виробництва Moderna (понад 200 летальних випадків) та Phizer (майже 300), повідомив на своєму Телеграм каналі Захар Мілютін, посилаючись на National Vaccine Information Center.

Він пропонує перевірити цю інформацію на державному сайті VAERS.

Для розуміння того, якою краплею в морі реальної шкоди може бути ця цифра, він наводить доступний наразі на державному .gov сайті звіт щодо замовленого Департаментом здоров'я США у 2007-му та реалізованого Harvard Pilgrim Health Care, Inc у 2010-му масштабного 3-річного дослідження ефективності роботи Системи реєстрації побічних реакцій на вакцини VAERS.

Дивимось 4-й абзац на сторінці 6 розділу Results і бачимо, що в VAERS попадає менш як 1% реальних вакцинних реакцій. Це означає, що якщо використовувати улюблений авторами "математичних моделей" пандемічної статистики метод екстраполяції, то кількість поствакцинних смертей в одних тільки США і лише за п'ять тижнів можна оцінити в понад 50 тисяч. Але математичні моделі в цій галузі використовуються виключно для залякування населення прогнозами про смертність від інфекцій.

Щодо смертності від вакцин, то тут навіть абсолютні цифри та конкретні визнані експертними висновками та Вакцинним судом США випадки залежні від фарми ЗМІ та бюрократи зазвичай намагаються знецінити різними статистичними маніпуляціями та софістикою в стилі "вони вже своє пожили" та "так буває дуже рідко".

Наші інтереси: 

Розуміти, що вакцинація – це глобальна афера.

 

Підписуюсь на новини