Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 15
  • Переглядів: 15

Половина американських медиків відмовилась від корона-вакцинації – Forbes

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Губернатор штату Огайо Майк ДеВайн заявив, що його "турбує" відносно низька кількість працівників будинків пристарілих, які вирішили вакцинуватись. ДеВайн заявив, що приблизно 60% персоналу цих закладів відмовились від ін'єкцій. 

Доктор Джозеф Варон, начальник служби критичної допомоги в Хьюстонському Медичному Центрі, повідомив у грудні, що більш ніж половина медсестер у його відділенні заявила йому, що вони не вакцинуватимуться, йдеться у статті Large Numbers Of Health Care And Frontline Workers Are Refusing Covid-19 Vaccine, повідомив Захар Мілютін.

Приблизно 55% опитаних пожежників Нью-Йорка заявили, що не колотимуть собі вакцину проти коронавірусу, заявив президент Асоціації пожежників минулого місяця.

"Лос-Анджелес Таймс" повідомило в четвер, що лікарні та в Ріверсайді, штат Каліфорнія, були змушені вирішувати, як найкраще розподілити невикористані дози після того, як 50% працівників "передньої ліній" відмовились від вакцин.

Менше половини працівників лікарні громади Сент-Елізабет в окрузі Техама, штат Каліфорнія, були готові до вакцинації, і близько 20-40% працівників "передньої лінії" округу Л.А., як повідомляється, відмовились від можливості ввести вакцину.

Доктор Нікхіла Джувваді, головний клінічний лікар лікарні Лорето в Чикаго, зазначила, що в ході проведеного в грудні опитування 40% співробітників лікарні заявили, що не будуть робити щеплення.

Нещодавнє дослідження, проведене Фондом Кайзера, показало, що 29% медичних працівників вагаються вакцинуватись, посилаючись на занепокоєння, пов'язане з потенційними побічними ефектами, та відсутність довіри, що уряд забезпечить безпечність вакцин."

Наші інтереси: 

Розуміти, що вакцинація – це афера. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ай, як багато медиків, які не розуміються на своїй справі, та погоджуються вколювати собі відверту отруту!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Костянтин Струк.

А мене дивує інше: виходить, що відмовитися від щеплення - це реально?!

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Іван Гайдамака.

" Случайность ? ... Нє думаю ..." ...

Історія має властивість повторюватись...