Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У США проти ковідних локдаунів вийшли ополченці зі зброєю: «Ми не відмовимось від наших прав"

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У перший день нового карантину в Мічигані сотні людей наважилися вирушити в одне з небагатьох місць, яке все ще відкрито (полігон для тестування COVID-19). На вулицях Мічигану були помічені збройні ополченці по боротьбі з ізоляцією і ковідо-біснуванням.

20112305.jpg

Фото: Фейсбук Alexandra Suslov

Про це  21 листопада повідомила на Фейсбук Alexandra Suslov.

«Люди сказали вам «ні», Верховний суд сказав вам «ні», а ви все ще продовжуєте це робити, люди не потерплять цього», – каже Закарі Кларк, звертаючись безпосередньо до губернатора Мічигану.

«Зараз ми – раціональні люди. Якщо ви будете продовжувати в тому ж дусі, ви отримаєте ірраціональних людей. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб спробувати мирний шлях, громадянську непокору тощо. Але коли справа дійде до наших засобів існування й наших прав, з якими ми народилися як люди, ми не збираємося відмовлятися від цього».


«Через те, що для безпеки вільної держави необхідна добре організована міліція (народне ополчення), право народу мати і носити зброю не повинне обмежуватися» (Білль про права, друга поправка).

Наші інтереси: 

Брати приклад з американців. Добиватися закону про зброю.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

armed citizens are free
unarmed citizens are slaves.радію

Зображення користувача Микола Стригунов.

Насправді, дієвим, справжнім, є лише один вид демократії - демократія військова. Саме така демократія існувала у Війську Запорізькому Низовому. Саме така демократія існує зараз в Швейцарії. Отже, добре володіння збоєю всіх виборців є умовою самого існування демократії. Насправді, всі інші види демократії є лише ширмою для правління успішних дітей диявола - олігархів.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!