Важливість: 
3

Категорія:

У Шотландії провели антирасистську конференцію, на якій людям білої раси заборонили ставити запитання

Більш того, люди білої раси не мали права перебувати на деяких локаціях. Конференцію організувала група Resisting Whiteness (англ. - опір білому), яка протистоїть расизму і називає себе QTPOC (queer and trans people of colour). Університет Едінбургу розкритикували за те, що дозволив в своїх стінах проводити такий "анти-расистський" захід.

19093001.jpg

Единбурзький університет

На конференції створили два «простори безпеки» - туди не пускали людей білої раси, пише The Telegraph

«Ми не дамо мікрофон людям білої раси під час запитань не тому, що їм нема чого сказати по темі, а тому що ми хочемо почути голос людей інших рас. Якщо ви хочете щось запитати або поділитися думкою - поговоріть з членами комітету або доповідачами після заходу», - заявляють організатори.

Джейн Макколл, анти-расистська активістка, впевнена, що організація такого заходу - прояв справжнього расизму.

«Уявіть, якби конференція мала назву «Опір чорному», а люди з «не таким» кольором шкіри не могли потрапити на якусь локацію.

Вона запевняє, що така конференція знищує досягнення всіх анти-расистських кампаній - «все через купку екстремістів, чия збочена логіка привела їх до боротьби проти людей білої раси не тому, що там є погані люди, а просто через колір їх шкіри».


Для початку корисно з’ясувати що таке расизм: Расизм – це добре. Докази.

А тут про раси та їх походження: Расове питання в постіндустріальному суспільстві: нова політкоректність.

Наші інтереси: 

Розуміти, що так званий анти-расизм перетворився на абсурд. Раси - це природна ознака людини. Чому люди не борються проти світлого або чорного волосся, проти високого або низького зросту?  

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка