Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Британії виступили проти введення COVID-паспортів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Понад 70 британських законодавців висловилися проти запровадження так званих паспортів вакцинації, які уряд розглядає як можливість відкрити економіку, як тільки обмеження із-за COVID-19 будуть скасовані.

20111002.jpg

Борис Джонсон

Уряд розглядає ідею просити людей показувати докази вакцинації проти COVID-19, щоб потрапити у велелюдні приміщення, такі як паби або спортивні заходи. Прем'єр-міністр Борис Джонсон вже заявив, що сертифікат, швидше за все, знадобиться і для міжнародних поїздок, пише Reuters.

Борис Джонсон також сказав, що поєднання факторів імунітету (якщо люди перенесли хворобу, вакцинувались або пройшли тест на COVID-19) додало б торговим підприємствам впевненості.

Близько 70 британських політиків виступили проти введення COVID-паспортів.

Уряд більшості країн розглядає ідею введення COVID-паспортів, в яких би містилась інформація щодо вакцинації людини. В ЄС вже представили свій варіант електронних паспортів вакцинації.

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон підкреслює, що введення COVID-паспортів полегшить роботу багатьом підприємствам і компаніям. Прем'єр пояснює, що інформація про хворобу, вакцинацію або тест "додасть впевненості" іншим установам.

Однак більшість чиновників Консервативної партії, а також опозиціонери й групи із захисту громадянських прав виступають проти введення "ковід-паспортів".

"Ми виступаємо проти зухвалої розбіжності і дискримінаційного використання сертифікатів статусу COVID для відмови людям в доступі до загальних послуг, підприємствам або робочих місць", - сказано в заяві, яку підписали більш ніж 70 політиків.

Парламент Великобританії не прийняв ще остаточного рішення. Після обурення більшості чиновників, Джонсон доручив проаналізувати роль сертифікатів в суспільстві, як вони вплинуть на етичну сферу.

Нагадаємо, 8 грудня 2020 року Велика Британія розпочала масову вакцинацію проти коронавірусу.

Наші інтереси: 

Розуміти, що на відміну від України в Британії ще є політики, які виступають за традиційне життя без ковідної істерії. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи