Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
903

Трамп закладає основу для заборони обов'язкових вакцинацій в США

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Президент Трамп створив новий підрозділ в управлінні здоров'я та соціальних служб у справах громадянських прав із чіткою метою заборони обов'язкових вакцинацій по всій країні та забезпечення права громадян на вибір власного медичного обслуговування.

trampzditmy.jpg

newspunch.com

Зі створенням відділу свободи совісті та релігійної свободи, Трамп заклав основу для демонтажу обов'язкової вакцинації по всій країні. Зашморг фармацевтичної мафії послаблено. Якщо ви не думаєте, що новий підрозділ Управління здоров'я та соціальних служб - велика справа, настав час подумати.

Відділ совісті та релігійної свободи надає багатьом різним групам велику можливість відстоювати наші конституційні права. Християни і лібертаріанці, а також вільнодумні та люди інших релігійних конфесій мають спільний інтерес у боротьбі з корумпованою медичною і фармацевтичною мафією.

Основні засоби масової інформації відчайдушно намагаються замовчати цю новину. Вони не хочуть, аби ви знали, що президент працює над тим, щоб американські громадяни мали право самі вибирати для себе медичну допомогу.

Фармацевтичні компанії дають основним засобам масової інформації величезний відсоток доходу від реклами. Великі фармацевтичні компанії насправді  витрачають на рекламу набагато більше, ніж на дослідження. Ми говоримо про сотні мільярдів доларів.

Ось що пише BolenReport (наукове видання, що аналізує систему охорони здоров'я Північної Америки):   

Лідер більшості Палати представників від Каліфорнії, республіканець Кевін Маккарті - один з тих, хто працював над цим проектом. Думаєте, він не знає про драконівський закон щодо обов'язкової вакцинації в Каліфорнії, який відкинув релігійні та філософські привілеї?

Цей новий підрозділ в Управлінні здоров'я та соціальних служб - це перемога для всіх, хто вірить у свободу і свободу здоров'я.

У прес-релізі Управління здоров'я та соціальних служб директор Роджер Северіно зазначив:

"Закон, що захищає релігійні свободи та право на свободу совісті, є лише порожніми словами на папері, якщо він не виконується. Ніхто не може бути змушеним вибирати між тим, як допомагати хворим людям, і жити за найглибшими моральними чи релігійними переконаннями, а новий підрозділ допоможе гарантувати жертвам незаконної дискримінації правосуддя. Занадто довго великі та малі урядові структури ставилися до вимог совісті з ворожістю, а не захистом, але зміни наближаються, і вони починається тут і зараз".

Новий веб-сайт відділу свободи совісті та релігійної свободи має зручний портал для подання скарг, і він заохочує подавати скаргу кожного, хто відчуває, що його релігійні права чи свободу совісті було порушено.

А як щодо всіх тих батьків з Каліфорнії, які живуть згідно із законом про обов'язкову вакцинацію дітей? Чи не порушуються їхні релігійні права та свободу совісті?

Президент Трамп дав нам інструмент, який можна використовувати проти тиранії. Мої дорогі брати і сестри, настав час забрати цю зброю і використовувати її проти нашого спільного ворога.

Переклад статті "Trump Lays Groundwork To Ban Mandatory Vaccinations Across U.S."

Наші інтереси: 

Трамп та його адміністрація розуміють небезпеку, яку несе фармацевтична мафія, яка прагне, щоб завжди було багато хворих.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Президент США Дональд Трамп розпочав демонтаж системи примусової вакцинації в усій країні. Гарний приклад для України і всього світу.

Все, що робиться з власної волі, - добро!