Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Трамп скасував обмеження на кібератаки проти супротивників США – The Wall Street Journal

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп у середу скасував директиву, прийняту попереднім президентом Бараком Обамою, яка встановлювала правила для застосування кіберзброї проти супротивників країни, пише газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Повідомляється, що Трамп підписав розпорядження про скасування класифікованих правил, відомих як "Директива президентської політики 20" (Presidential Policy Directive 20). Документ окреслював складний міжвідомчий процес, якого слід дотримуватися до того, як США здійснюватиме кібератаки, направлені, зокрема, на іноземних супротивників.

Зміна була охарактеризована як "наступальний крок", що має на меті допомогти у підтримці військових операцій, стримуванні зовнішнього впливу від втручання у вибори та запобіганні крадіжок інтелектуальної власності шляхом жорсткішого протистояння таким загрозам.

Поки не зрозуміло, які правила прийме адміністрація замість директиви Обами, пише видання. Низка чиновників підтвердили, що директива була замінена, але відмовилися розкривати деталі, посилаючись на гриф секретності процесу.

Наші інтереси: 

Трамп на захисті національних інтересів. І найпершою ціллю США стане РФ – найпотужніше джерело агресивних кібератак.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи