Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Трамп проти використання продуктів «Лабораторії Касперського»

Адміністрація Трампа в середу заявила, що урядові установи США вилучають продукти "Лабораторії Касперського" зі своїх інформаційних систем, повідомляє Reuters.

В адміністрації президента США заявили, що таке рішення ухвалене після того, американська розвідка встановила, що продукти російського виробника програмного забезпечення становлять загрозу національній безпеці.

У своїй заяві "Лабораторія Касперського" відхилила звинувачення і заявила, що її критики неправильно тлумачили російські закони щодо обміну даними, які застосовуються лише до послуг зв'язку.

Міністерство внутрішньої безпеки США видало директиву федеральним установам, в якій вимагала від них ідентифікації продуктів «Касперського» у своїх інформаційних системах протягом 30 днів і припинити їх використання протягом 90 днів.

У липні Євген Касперський, засновник і директор «Лабораторії Касперського», яка розробляє анти-вірусні програми і системи комп'ютерної безпеки, постарався спростувати звинувачення в зв'язках зі спецслужбами РФ і заявив, що готовий свідчити перед Конгресом США.

Наприкінці червня агенти ФБР опитали співробітників "Лабораторії Касперського" в США. Однак, журналістам не вдалося з'ясувати, чи було це пов'язано з розслідуванням щодо російського втручання у вибори в США.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Будь-які російські програмні продукти несуть потенційну загрозу.

Гравець: 
Оксана Колосовська
70

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка