Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ЗМІ: Росія здійснювала кібератаки під виглядом хакерів Ісламської держави

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Під керівництвом російських спецслужб ФСБ, ГРУ і СЗР нині працюють понад 4 тисяч кіберагентів. Це можно порівняти з аналогічним персоналом США.

Хакерські атаки, приписувані так званому "кібер-халіфату" терористичного угруповання Ісламська держава, насправді здійснювалися хакерами Кремля, повідомляє німецьке видання Der Spiegel з посиланням на свої джерела.

У публікації сказано, що такі підозри виникли ще в квітні 2015 року. Тоді "хакери" ІД блокували телеканал TV Monde і використовували його сайт для погроз на адресу французів.

Як зазначає видання, на думку фахівців, ІД поки не в змозі проводити складні шпигунські та саботажні атаки в інтернеті.

У цьому контексті, як сказано в матеріалі, цілком можливо, що атаки "кібер-халіфату" на центральне командування збройних сил США в 2015 році, а також на Держдепартамент США і саудівські силові відомства на початку 2016 року насправді були здійснені за дорученням Кремля.

Видання, посилаючись на німецькі силові структури, вважає, що під керівництвом російських спецслужб ФСБ, ГРУ і СЗР нині працюють понад 4 тисяч кіберагентів. Це можно порівняти з аналогічним персоналом США, які оголосили, що до 2018 року вони мають намір збільшити штат кіберагентів до більш ніж 6 тисяч фахівців.

Наші інтереси: 

Отака нині війна.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи