Важливість: 
3

Категорія:

Трамп пожартував про занадто великі й калорійні порції їжі в Білому домі

Президент США Дональд Трамп розповів про фізичне навантаження, яке він отримує щодня, і "поскаржився" на занадто великі порції їжі, якими його годують у Білому домі. Про це Трамп розповів в інтерв'ю Reuters.

180119donaldtramp.jpg

Дональд Трамп / REUTERS
Дональд Трамп / REUTERS

Трамп повідомив, що вважає достатньою свою фізичну активність.

За словами американського президента, він часто грає в гольф і багато ходить. "Я вправляюся. Тобто я роблю то одне, то інше. Бігаю від дверей до дверей. У мене більше фізичного навантаження, ніж думають люди", - розповів він.

Також Трамп зазначив, що регулярно грає у гольф, хоча і зізнався, що віддає перевагу переміщатися по полю на машині для гольфу.

Трамп заявив, що не збирається постійно ходити в спортзал, оскільки він теж може призвести до проблем зі здоров'ям, так само, як і зайва вага. "Багато ходять в спортзал, займаються там по дві години на тиждень і все. Я бачив таких людей, у яких починаються проблеми з колінами до їх 55 років, їм потрібні нові коліна. У мене таких проблем нема", - пояснив свою позицію американський президент.

Говорячи про проблеми із зайвою вагою, які були діагностовані у нього під час медогляду, Трамп поскаржився на занадто великі порції їжі від кухарів в Білому домі. Також він вважав їх надто калорійними.

"Люди які готують їжу в Білому домі, вони чудові, але я думаю, що вони могли б робити порції поменше і, мабуть, виключити деякі особливо жирні інгредієнти", - розповів Трамп.

Наші інтереси: 

Їжа повинна давати енергію для творчої діяльності. Фізична активність має бути природною. 

Гравець: 
Оксана Колосовська
24

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка