Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Трамп подякував Саудівській Аравії за падіння цін на нафту

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп висловив подяку Саудівській Аравії за падіння цін на нафту. Про це він написав у своєму Twitter.

"Ціни на нафту знижуються. Чудово! Це як велике скорочення податків для Америки і світу. Насолоджуйтесь! $54 [за барель], було $82. Спасибі Саудівській Аравії, але давайте зробимо ще нижче!" - заявив Трамп.

 

 

Заява прозвучала на тлі обвалення цін на нафту у зв'язку з відмовою Трампа вводити будь-які обмеження проти Саудівської Аравії.

Зокрема, Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати мають намір залишатися "непохитним союзником" Саудівської Аравії, незважаючи на те що наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бін Салман, можливо, знав про вбивство журналіста Джамаля Хашукджі.

Він також відмовився скасовувати військові контракти з Ер-Ріядом, назвавши такий крок "подарунком" для Росії і Китаю.

Ціна на нафту марки Brent c 1 жовтня впала більш, ніж на $20 за барель, вперше з лютого опустившись нижче позначки $63. Нафта марки WTI знизилася до $52,89 за барель.

 

Джерело

Наші інтереси: 

США стримують зростання цін на нафту, цим самим підриваючи доходність бюджету РФ.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудові новини! Економічний зашморг на шиї Росії затягується!

"Всі ці мантри з приводу того, що санкції повинні бути спрямовані проти злочинного режиму і не зачіпати населення Московії, звучать виключно через повне нерозуміння того, що там відбувається. Населення Московії не тільки зобов'язане розділити відповідальність свого керівництва за ті жахливі злочини, які вони разом творили, творять і мають намір творити надалі. Саме це гніздо має бути зруйнованим!"

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!