Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

«Традиція завозити в Україну вакцинний треш продовжується», – Захар Мілютін

Акція на підтримку вільного вибору щодо медичних втручань і проти примусової вакцинації пройшла 6 червня у Києві. Міністерство охорони здоров’я України за бюджетні кошти буде продовжувати закупати індійські вакцини. Вакцина проти кашлюка є дуже реактогенною і містить ртутний консервант.

200607012.jpg

Виступає Захар Мілютін. Фото моє, О.К.

Про це сказав у своєму виступі 6 червня редактор сайту bezdoz.info Захар Мілютін.

«Традиція завозити в Україну вакцинний треш продовжується», – сказав він і повідомив, що днями Міністерство охорони здоров’я України на чолі із Максимом Степановим видало розпорядження продовжити реєстрацію 5 видів індійських вакцин, термін яких закінчився. Невідомо, чи будуть завозити нові вакцини, чи просто поміняють на них термін. Одна з цих вакцин (проти кашлюка) є дуже реактогенною і містить ртутний консервант. В США від цієї вакцини відмовилися ще у 2002 році. А нашим дітям колють цей ртутний консервант у величезних кількостях!

Він нагадав, що у 2018 році ця вакцина спричинила смерть шестимісячної дитини у Тернопільській області – дитина померла в той самий день, коли їй вкололи вакцину. Тоді використання цієї вакцини було призупинено Держслужбою з лікарських засобів. Але в МОЗі здійнявся скандал і звільнили голову цієї служби замість того, щоб провести розслідування. Державну службу з лікарських засобів примусили відкликати розпорядження про тимчасове вилучення вакцини, а МОЗ розтрубило у всіх ЗМІ, що вакцина не є причиною смерті дитини.

Зараз Степанов перереєстрував 5 видів індійських вакцин, щоб вакцинувати українських дітей. Причому ці вакцини не використовують не тільки в Європі, але й навіть у самій Індії. Він також зауважив, що щеплення від гепатиту Б немає в Данії, БЦЖ не роблять в усій Західній Європі, США й Ізраїлі. Але в Україні це все є.

Захар Мілютін заявив, що десь із 2015 року почався нахабний наступ на свободу медичного вибору. В Західних країнах протягом останніх 50-60 років не було примусової вакцинації. В США був всього один штат, де була обов’язкова вакцинація. Але із 2015 року по всьому світу, як по шаблону, почали протягувати поправки в законодавство.

Але у Швеції це не вийшло із-за дуже серйозного спротиву громадськості, зауважив Захар Мілютін. Фарма-лобісти підготували аж 7 різних законопроектів, в яких був різний ступінь вакцинного примусу, але жодний законопроект не пройшов. Фармацевтичне лобі отримало у Швеції протилежний ефект від задуманого, тому що розголос підвищив свідомість людей в цьому питанні. Люди стали обережніше ставитися до медичного втручання.

В Італії проголосували за примусову вакцинацію, але після величезних велелюдних протестів вони знизили суму штрафів і кількість примусових щеплень.

У нас в Україні також хотіли протягнути медичний примус, але завдяки протестам активних і небайдужих громадян, зокрема, зусиллями лікарки Наталі Коломієць і Вячеслава Костилєва, примус протягнули дуже недолугий. Зараз ніхто – ні директор школи, ні завідувач дитячого садочка чи шкільна медсестра – не має права відмовити дитині у вступі до школи чи садочка.

Продовження: Батьків не попереджують про наслідки вакцинації. Лікарів не хвилюють проблеми вакцинованих

Наші інтереси: 

Розуміти небезпеку вакцинації. Відстоювати свої права. Не дозволити державній бюрократії забирати у громадян свободу вибору.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Криза позаду. Ми живі!

Український рубильник і американський бульдозер: пік глобальної кризи пройдено (+аудіо)

Сили, які планували знищення України, тепер змушені працювати на її перемогу та прискорений розвиток. Тому новий світовий устрій уже не передбачає існування Мордору. Мілітаризація світу повертає...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

інстинкт і логіка разом

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

інстинкт і логіка разом