Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«Традиція завозити в Україну вакцинний треш продовжується», – Захар Мілютін

Акція на підтримку вільного вибору щодо медичних втручань і проти примусової вакцинації пройшла 6 червня у Києві. Міністерство охорони здоров’я України за бюджетні кошти буде продовжувати закупати індійські вакцини. Вакцина проти кашлюка є дуже реактогенною і містить ртутний консервант.

200607012.jpg

Виступає Захар Мілютін. Фото моє, О.К.

Про це сказав у своєму виступі 6 червня редактор сайту bezdoz.info Захар Мілютін.

«Традиція завозити в Україну вакцинний треш продовжується», – сказав він і повідомив, що днями Міністерство охорони здоров’я України на чолі із Максимом Степановим видало розпорядження продовжити реєстрацію 5 видів індійських вакцин, термін яких закінчився. Невідомо, чи будуть завозити нові вакцини, чи просто поміняють на них термін. Одна з цих вакцин (проти кашлюка) є дуже реактогенною і містить ртутний консервант. В США від цієї вакцини відмовилися ще у 2002 році. А нашим дітям колють цей ртутний консервант у величезних кількостях!

Він нагадав, що у 2018 році ця вакцина спричинила смерть шестимісячної дитини у Тернопільській області – дитина померла в той самий день, коли їй вкололи вакцину. Тоді використання цієї вакцини було призупинено Держслужбою з лікарських засобів. Але в МОЗі здійнявся скандал і звільнили голову цієї служби замість того, щоб провести розслідування. Державну службу з лікарських засобів примусили відкликати розпорядження про тимчасове вилучення вакцини, а МОЗ розтрубило у всіх ЗМІ, що вакцина не є причиною смерті дитини.

Зараз Степанов перереєстрував 5 видів індійських вакцин, щоб вакцинувати українських дітей. Причому ці вакцини не використовують не тільки в Європі, але й навіть у самій Індії. Він також зауважив, що щеплення від гепатиту Б немає в Данії, БЦЖ не роблять в усій Західній Європі, США й Ізраїлі. Але в Україні це все є.

Захар Мілютін заявив, що десь із 2015 року почався нахабний наступ на свободу медичного вибору. В Західних країнах протягом останніх 50-60 років не було примусової вакцинації. В США був всього один штат, де була обов’язкова вакцинація. Але із 2015 року по всьому світу, як по шаблону, почали протягувати поправки в законодавство.

Але у Швеції це не вийшло із-за дуже серйозного спротиву громадськості, зауважив Захар Мілютін. Фарма-лобісти підготували аж 7 різних законопроектів, в яких був різний ступінь вакцинного примусу, але жодний законопроект не пройшов. Фармацевтичне лобі отримало у Швеції протилежний ефект від задуманого, тому що розголос підвищив свідомість людей в цьому питанні. Люди стали обережніше ставитися до медичного втручання.

В Італії проголосували за примусову вакцинацію, але після величезних велелюдних протестів вони знизили суму штрафів і кількість примусових щеплень.

У нас в Україні також хотіли протягнути медичний примус, але завдяки протестам активних і небайдужих громадян, зокрема, зусиллями лікарки Наталі Коломієць і Вячеслава Костилєва, примус протягнули дуже недолугий. Зараз ніхто – ні директор школи, ні завідувач дитячого садочка чи шкільна медсестра – не має права відмовити дитині у вступі до школи чи садочка.

Продовження: Батьків не попереджують про наслідки вакцинації. Лікарів не хвилюють проблеми вакцинованих

Наші інтереси: 

Розуміти небезпеку вакцинації. Відстоювати свої права. Не дозволити державній бюрократії забирати у громадян свободу вибору.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

інстинкт і логіка разом

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

інстинкт і логіка разом