Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Тільки стіна! Нікого в «ДНР» і «ЛНР» ви не перевиховаєте. 100 років йшов негативний відбір, – Суворов

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Є речі, закладені генетично. Якщо люди так легко пішли на так званий референдум про так звану незалежність Донецької і Луганської областей, значить стіну треба зводити вже сьогодні. За останні півтора року війни Україна довела, що зможе прожити без східних регіонів, охоплених сепаратистськими настроями.

Про це заявив колишній радянський розвідник, письменник Віктор Суворов в інтерв’ю Гордону, пише Інформаційне поле.

«Тільки стіна! Нікого в «ДНР» і «ЛНР» вже не перевиховати у близькій перспективі. Є речі, закладені генетично. Якщо люди так легко пішли на так званий референдум про так звану незалежність Донецької і Луганської областей, значить, стіну треба зводити вже сьогодні і відокремитися від цієї чортової ракової пухлини», – переконаний Суворов.

«За останні роки лише дурень не зрозумів: Донбас не годує країну, а жене порожняк. Ви проживете і без цього паразитарного утворення, воно вам не потрібне. Ті, хто за Україну, повинен зібрати речі, виїхати з «ДНР» і «ЛНР» назавжди, почати нове життя на мирних територіях », – сказав Суворов.

Він наголосив, що протягом останніх 100 років на території колишнього СРСР йшов «негативний відбір» населення, який призвів до ментальної катастрофи як в Росії, так і в окремих районах східної України.

«Справа в генетиці, точніше, в негативному відборі. У тій же Північній Кореї змінилося вже три покоління вождів, йшов негативний відбір, наверх пробивалися нікчеми, а все позитивне засилали в табори, в’язниці, розстрільні підвали. Через це сито пройшли кілька поколінь.

Те ж саме відбувалося і на території колишньої Російської імперії. Перша світова, громадянська війна, революція 1917-го. Ті, хто не прийняв революцію, або загинули, або емігрували. У підсумку перше покоління СРСР – це діти тих, хто або воював за більшовиків, або сидів, підібгавши під себе хвіст.

Після – Друга світова, де сама героїчна і активна частина народу загинула на фронтах, потрапила в полон, знову емігрувала, згинула в таборах. Народилося нове покоління – вже від тих, хто ніколи не виступав проти. Негативне відсіювання триває майже 100 років», – нагадав Суворов.

«Рівно те ж саме, якщо не гірше, відбувалося і в Україні. Гниди, які зараз, в умовах війни, продовжують красти і будувати корупційні схеми – це нащадки тих, хто пройшов негативний відбір. Їхні батьки і діди вели себе так само в 1941-му і 1917-му. Це страшно і моторошно. Але мені приємно усвідомлювати, що скільки б Українців не пропускали через сито негативного відбору, до кінця не просіяли: залишилися ті, хто дав нові сходи – перший і другий Майдан », – підсумував Суворов.


Додатково: 

Наші інтереси: 

Називати речі своїми іменами. Не боятися казати правду.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо, друзі !

Такі думки зазвичай висловлюють вороги, яким подобається, що у нас щось захопили. І хто хоче нас переконати не боротися.

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Ігор Каганець.

На Донбас Україна має прийти як переможець і повернути свої землі на своїх умовах.

Сьогодні це неможливо - негайне повернення Донбасу зараз буде для України самогубством. Саме цього й прагне Москва.

Що потрібно для відновлення територіальної цілісності?

По-перше, Україна має бути сильнішою за Росію.

По-друге, для психологічної реабілітації населення Донбасу потрібно років 25 інтенсивної виховної роботи.

Тому роботи багато, і це робота на десятки років. Заклики "все і негайно!" - нерозумні і шкідливі.

Рамес Веселий каже:
Радіймо, друзі !
Такі думки зазвичай висловлюють вороги, яким подобається, що у нас щось захопили. І хто хоче нас переконати не боротися.

Все, що робиться з власної волі, – добро!