Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 5

«Росія може вижити лише в ролі хижака» – російська національна ідея

Категорія:

Росіяни бачать агресивну політику власної країни як природний і єдино можливий для неї стан. Будь-який інший стан – згубний.

vechirnyamoskvastolycyamordoru.jpg

Ні, це не Мордор. Це вечірня Москва.

Нещодавно довелося поспілкуватися з людиною із країни-агресора, яка плаває у водах, особливо наближених до їхнього імператора. Скажімо так, він проводить власні інтереси і, безумовно, інтереси своєї країни, пише ANTI-COLORADOS на сайті Лінія Оборони.

Характерно, що це такий собі зріз саме думаючої частини РФ. Хай там і не багато таких залишилося, але вони є і міркують досить тверезо та розсудливо як про свою владу, свою країну, так і про супротивників, в число яких, безумовно, входить Україна.

При всій твердості мислення, досить непоганому знанні дійсної історії та розумінні процесів, що відбуваються, вони вважають, що РФ може вижити тільки у вигляді хижака, який або прямо, силою, поглинає те, чого у нього нема й ніколи не буде, або виторговує це в обмін на ослаблення своєї агресивної політики.

Тобто вони бачать агресивну політику власної країни як природний і єдино стійкий для неї стан. Будь-який інший стан – згубний, оскільки РФ не зможе конкурувати з опонентами ні в науці, ні в промисловості, ні в економіці, і якщо опиниться в аутсайдерах, то приречена на крах. Тому вони вважають, що не можна підставлятися під удар самим, але якщо хтось необачно підставився – треба бити без вагань.

Тому міркувати про розвиток їхньої науки або навіть технологій нема сенсу, як нема сенсу міркувати про поняття добросусідства чи щось подібне. Вони просто переступили через ці принципи або загально визнані методи отримання матеріальних чи нематеріальних благ. Такі люди серйозно вважають, що все це вони можуть або купити, або якось добути, або відняти.

Там відкрито говорять про те, що основне їхнє завдання – поразка України.

Звідки це в них? Відповідь у статті: Гопники, тобто пацани – об’єднуюча культура новосформованого етносу «росіяни»: дослідження (+аудіо)

Наші інтереси: 

Критично мислити й аналізувати будь-яку інформацію, що йде з Мордору. Маємо чітко розуміти, що РФ – наш екзистенційний ворог.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

вбий москіта-зроби світ краще!

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

вбий москіта-зроби світ краще!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Точнііше сказати: "Вбий москіта у собі!"

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Quote:
Найбільший ризик вони вбачають у тому, що Україна викрутиться на виборах і саме цей успіх стане основою рецепту для невійськового руйнування вже самої РФ.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Так воно і є.

Зображення користувача Іван Ведь.
0
Ще не підтримано

Путін йде шляхом саморуйнування. https://charter97.org/ru/news/2019/5/5/333007/

Гарно, дуже гарно.

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

З останніх подій можна зробити висновок, що не тільки залишитись у владі а і ,у разі поразки, забрати з собою у пекло співучасників пограбунку Українського народу. Грабували разом, разом і упекло. Яка політика, яке геополітика? Терористи, аферисти і крадії.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Дуже цікаве спостереження одного з наших читачів: "Десь у 2015-2016 роках спілкувався з внуком архітектора Києва Власова після Другої світової. Цитата з діалогу: "Вы не способны нас понять. Россия может существовать только воюя и захватывая чужие территории. Это способ нашего выживания. И если Вы с этим не согласны, значить Вы наш враг, которого нужно уничтожить".