Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

«Росія може вижити лише в ролі хижака» – російська національна ідея

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Росіяни бачать агресивну політику власної країни як природний і єдино можливий для неї стан. Будь-який інший стан - згубний.

vechirnyamoskvastolycyamordoru.jpg

Ні, це не Мордор. Це вечірня Москва.

Нещодавно довелося поспілкуватися з людиною із країни-агресора, яка плаває у водах, особливо наближених до їхнього імператора. Скажімо так, він проводить власні інтереси і, безумовно, інтереси своєї країни, пише ANTI-COLORADOS на сайті Лінія Оборони.

Характерно, що це такий собі зріз саме думаючої частини РФ. Хай там і не багато таких залишилося, але вони є і міркують досить тверезо та розсудливо як про свою владу, свою країну, так і про супротивників, в число яких, безумовно, входить Україна.

При всій твердості мислення, досить непоганому знанні дійсної історії і розумінні процесів, що відбуваються, вони вважають, що РФ може вижити тільки у вигляді хижака, який або прямо, силою, поглинає те, чого у нього нема й ніколи не буде, або виторговує це в обмін на ослаблення своєї агресивної політики.

Тобто вони бачать агресивну політику власної країни як природний і єдино стійкий для неї стан. Будь-який інший стан - згубний, оскільки РФ не зможе конкурувати з опонентами ні в науці, ні в промисловості, ні в економіці, і якщо опиниться в аутсайдерах, то приречена на крах. Тому вони вважають, що не можна підставлятися під удар самим, але якщо хтось необачно підставився - треба бити без вагань.

Тому міркувати про розвиток їхньої науки або навіть технологій нема сенсу, як нема сенсу міркувати про поняття добросусідства чи щось подібне. Вони просто переступили через ці принципи або загально визнані методи отримання матеріальних чи нематеріальних благ. Такі люди серйозно вважають, що все це вони можуть або купити, або якось добути, або відняти.

Там відкрито говорять про те, що основне їхнє завдання - невійськова поразка України. Там побоюються, що військова операція може розтягтися на невизначений час, що дасть можливість опонентам придушити їхню економіку швидко вщент. А ось невійськова операція може призвести до успіху і вивести Україну з гри.

Найбільший ризик вони вбачають у тому, що Україна викрутиться на виборах і саме цей успіх стане основою рецепту для невійськового руйнування вже самої РФ.

Наші інтереси: 

Розуміти, що РФ - наш екзистенційний ворог, критично мислити і аналізувати будь-яку інформацію, що йде з Мордора.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

вбий москіта-зроби світ краще!

Зображення користувача Володимир Федько.

Точнііше сказати: "Вбий москіта у собі!"

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Цитата:
Найбільший ризик вони вбачають у тому, що Україна викрутиться на виборах і саме цей успіх стане основою рецепту для невійськового руйнування вже самої РФ.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Так воно і є.

Зображення користувача Іван Ведь.

Путін йде шляхом саморуйнування. https://charter97.org/ru/news/2019/5/5/333007/

Гарно, дуже гарно.