Важливість: 
5

Категорія:

Теперішній політичний устрій є оптимальним для розвитку сучасних українців

Життя народу визначають свідомість та організованість його системотворчої еліти, тобто 1% населення. Кожне покоління отримує шанс зіграти свою гру і перемогти.

160415-lyudyna-3.jpg

Народ - це велика людина (Платон)
Народ - це велика людина (Платон)

У соціальній екології є таке уявлення, що екологічний стан країни  визначається свідомістю народу (1) і є для нього оптимальним (2). Тобто якщо народ має брудну свідомість, то найкращим для його еволюції є брудне довкілля.  

З першим пунктом зрозуміло – це реалізація метафізичного принципу «що всередині, те й назовні». У нашому випадку, в якому стані людина, в такому просторі подій вона й перебуває. Другий пункт потребує додаткового пояснення.

Стан довкілля стимулює розвиток

Наш світ влаштований таким чином, щоб заохочувати людину до розвитку. Що більше людина допускає помилок, то нестерпніший її стан. Що більше вона засвоює життєві уроки і виправляє свій шлях, то приємніше її життя.

Очевидно, що існування на смітнику створює для спільноти незручності і навіть загрози. А оскільки головний, первинний «смітник» знаходиться в  головах, то екологічні проблеми стимулюють до зміни свідомості. Якщо ж спільнота не реагує на стимули, то вона запускає незворотні процеси і самоліквідується.

Отже, гарна новина: нинішня екологічна ситуація в Україні є оптимальною для розвитку українців. Як тільки українці стануть досконалішими, так одразу ж поліпшиться стан екології. У нас є всі шанси виправити ситуацію і очистити рідну землю.

Кожне покоління має шанс створити свою державу

З погляду соціальної екології, політичний устрій є компонентом системи «суспільство–природа–техносфера». Тому для нього дійсний той самий принцип оптимальності: політичний устрій народу визначається свідомістю народу і є для нього оптимальним.

Якщо народ правильно реагує на політичні стимули, він робить перехід на вищий рівень розвитку. Кожне покоління має шанс прийняти історичний виклик і здійснити успішний національний проект. Якщо ж народ не реагує на стимули, то відбувається «системний обвал» і тоді наступному поколінню усе треба починати спочатку.

Україна мала гарні шанси під час першої і другої світових війн. Не скористалася. Замість творення власної держави українці займалися самознищенням. Сучасна війна знову відкриває великі можливості і виступає в ролі прискорювача системних перетворень.  

Вам не подобається нинішня влада?

Не переймайтесь: цей політичний устрій є оптимальним для сучасних українців. Точніше, для їхнього розвитку. 

– Гаразд. Припустимо, що цей стан у державі оптимальний для розвитку. Але ж він некомфортний. Як поліпшити ситуацію?

Оскільки політичний, а за ним і економічний стан визначається рівнем свідомості народу, то треба поліпшити стан народної свідомості.

– Хто визначає стан народної свідомості?

Народний організм влаштований подібно до людського тіла: 2% ваги складає мозок, 5% – уся голова, 95% – решта тіла. Докладніше про це у статті: Маги і політики, або як відростити голову.

Соціологи знають, що тільки 5% суспільства володіють критичним мисленням, тобто виконують функцію «голови». Так само відомо, що напрямок розвитку задає 1% населення. Це ті, які мають власну думку і готові її відстоювати за будь-яких обставин. Саме вони несуть головну відповідальність за реалізацію історичних шансів. Вони зобов’язані докласти надзусиль для того, щоб організувати свій народ і привести його до перемоги. Завдання народу, тобто решти 99% – розпізнати цей 1% і підтримати його.   

Стратегія – формування народного мозку

– Що треба зробити для зміни свідомості народу? Яка має бути стратегія перетворень?

Треба, щоб згадана системотворча еліта – 1% відсоток населення – сама змінилася, піднялася у простір позитивних подій і створила адекватну організацію – для виконання функції народного «мозку». Ось вам і вся стратегія. Один пункт політичної програми.     

– Як його реалізувати?

Для початку – читай Як закріпитися у Царстві божому.

– Як підтримати процес перетворень?

Так, як завжди – роботою і грошима.

Наші інтереси: 

Кожен з нас персонально відповідальний за майбутнє України. Наша сьогоднішня пасивність може в майбутньому призвести до чергової катастрофи. Наприклад, якби Скоропадський свого часу проявив більше рішучості, а українці його активніше підтримали, то не було б Голодомору, і  сьогодні українців було б не 50 мільйонів, а принаймні утричі більше.  

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка