Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн

Ситуація в зоні АТО на 1 вересня, інфографіка (ФОТО)

Інфографіка Інфoрмаційнно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони України.

Новину про ситуацію в зоні АТО станом на 21:00, понеділок, 1 вересня, передає «Преса України».

Ситуація в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей залишається напруженою. Далі загострюється обстановка в Маріупольському районі через причини блокування Новоазовська терористами та російськими військовими. 

Нагадаємо, що українська армія почала навчання артилеристів і танкістів на військових полігонах в Чернігівській та Київській областях. Дані військові резерви, після проходження підготовки, будуть спрямовані для служби в зоні антитерористичної операції на Донбасі. 

Зараз українські сили антитерористичної операції закріпилися на рубежі пунктів Комсомольськ і Роздольне та продовжують зміцнювати свої позиції. Українська армія створила форпост, який не дозволить противнику проникнути в Запорізьку і Херсонську області. 

Збройні Сили України забезпечують охорону та несення служби на блокпостах навколо Маріуполя Донецької області. Військовослужбовці ЗСУ, батальйони територіальної оборони продовжують виконувати спеціальні роботи з укріплення позицій українських силовиків. У будівництві укріпрайонів на околицях міста бере активну участь громадськість міста Маріуполя, місцеві підприємці, біженці, представники ЗМІ, всі небайдужі громадяни.

У той же час, Російська Федерація погрожує українській владі застосувати проти України тактичну ядерну зброю в разі продовження антитерористичної операції на Донбасі. 

Раніше також повідомлялося, що глава держави Петро Порошенко обговорить з лідерами парламентських фракцій питання можливості введення воєнного стану на Донбасі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи