Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
53

Суд відхилив апеляцію Росії на рішення Стокгольмського арбітражу у спорі з «Нафтогазом»

Важливість: 
2

Апеляційний суд шведського округу Свеа відхилив апеляцію «Газпрому» на одне з рішень Стокгольмського арбітражу в суперечці з «Нафтогазом». Йдеться про рішення Трибуналу при Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма від 31 травня 2017 року. 

«Повна перемога! Україна знову перемагає! Ми виграли апеляцію у першій скарзі «Газпрому» на рішення Стокгольмського арбітражу», – написав виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко у Facebook, інформує Радіо Свобода.

Йдеться про рішення Трибуналу при Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма від 31 травня 2017 року. Тоді арбітраж повністю відхилив вимогу «Газпрому» про застосування принципу «бери чи плати» та задовольнив вимогу «Нафтогазу» про перегляд контрактної ціни із врахуванням ринкових умов. Крім того, суд повністю скасував заборону на реекспорт газу.

У лютому 2018 року Стокгольмський арбітраж повідомив, що присудив «Нафтогазу» 4,6 мільярда доларів. З урахуванням рішення по іншому спору та відсотків «Газпром» має виплатити українській компанії понад 2,56 мільярда доларів. Росія оскаржує це рішення.

Наші інтереси: 

Україна перемагає РФ юридично. Нам потрібні перемоги на всіх фронтах!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: