Важливість: 
3
Статистика війни фейкових ЗМІ проти Дональда Трампа - дослідження Newsmax

Три великі американські мовники — ABC, CBS і NBC подавали про президента США Дональда Трампа переважно негативну інформацію протягом його перших трьох місяців на посаді. 

trump-2.jpg

Фото: AP Images

Центр досліджень медіа (Media Research Center) дослідив вечірні випуски новин на ABC, CBS та NBC і дійшов висновку, що 89 відсотків репортажів про Трампа та його адміністрації були негативними з тих пір, як він зайняв посаду президента 20 січня, пише Newsmax.

Про дві спроби Трампа тимчасово припинити імміграцію з країн, у яких присутній тероризм, говорили 223 хвилини, 93 відсотки з цього - негативно.

Розслідування того, чи мав Трамп і близькі йому люди неправомірні зв'язки з Росією до і після виборів, отримали 222 хвилини покриття та становили 97 відсотків негативного висвітлення.

Інші теми, які мали негативну розкрутку у трьох вищезгаданих мережах мовлення, - це законопроект про охорону здоров'я, який був розроблений, щоб замінити Obamacare (152 хвилини, 94 відсотки негативно), імплементація федеральних законів (120 хвилин, 93 відсотки негативно), а також твердження Трампа про те, що адміністрація Обами електронним шляхом шпигувала за вежею Трампа (98 хвилин, 99 відсотків негативно).

Центр досліджень медіа зазначає, що три основні мережі в основному ігнорували такі історії, як створення робочих місць та успіхи у боротьбі проти Ісламської Держави (ІДІЛ), які б  пролили позитивне світло на адміністрацію Трампа.

Трамп та інші консерватори скаржилися, що ще з початком президентської кампанії в засобах масової інформації було упередження і необ'єктивне сприйняття Трампа.

Наші інтереси: 

ЗМІ стали не засобами інформації, а генераторами інформації (яка вигідна власникам ЗМІ). Це треба знати і ретельно аналізувати будь-яку інформацію, а не покладатися на те чи інше ЗМІ.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка