Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ліберальні ЗМІ вирішили дістати Трампа, і вони ще можуть досягнути успіху

Вашингтонська коаліція, що зараз виступає проти Трампа, дуже сильна. І не в останню чергу це пояснюється тим, що преса, яка пам’ятає  Уотергейт,  мріє  знову пережити дні своєї колишньої слави. 

170616tramp.jpg

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Про це пише Мері Дежевскі (Mary Dejevsky) у щоденній британській газеті The Independent.

Те, що сьогодні відбувається у Вашингтоні, це боротьба за владу. Саме це ми спостерігаємо - або скоріше не спостерігаємо, бо в нашому нібито відкритому суспільстві вся реальна боротьба відбувається за зачиненими дверима.

Черговий залп пролунав, коли стало відомо, що Дональд Трамп знаходиться під слідством ФБР, оскільки його підозрюють в перешкоджанні правосуддю.

Як ми дізналися те, чого не знав навіть сам президент? Так само, як ми дізнаємося майже всі важливі новини в ході цієї битви між вашингтонським істеблішментом і Дональдом Трампом - завдяки витокам інформації в американські ЗМІ, в даному випадку, в Washington Post.

Ці новини, які радісно підхопили інші американські засоби масової інформації, спровокували новий пароксизм спекуляцій на тему закону і конституції, а також порівняння з падінням Річарда Ніксона.

Чи можна переслідувати в судовому порядку чинного президента? В який момент може початися процедура імпічменту? А може, це просто надуманий привід, а ніяких злочинів немає? Вороги Трампа в «столиці нації» вирішили дістати його, і вони ще можуть добитися успіху.

Але перш ніж вони це зроблять, варто розібратися в деяких фактах.

Дональд Трамп - обраний президент. Нам може подобатися або не подобатися система виборщиків, через яку кандидат може не набрати достатньої кількості голосів виборців, але все одно перемогти.

Але такі правила, і ніхто не говорить про те, що були якісь втручання в процес підрахунку голосів (навпроти, було безліч спростувань). А ще це не була перемога, куплена за гроші, тому що кандидат з самим товстим гаманцем програв.

Дональда Трампа ненавидить значна частина американського істеблішменту, включаючи багато засобів масової інформації, які відносяться до нього з неприхованим презирством.

Серед його ворогів - чимало республіканців, хоча він був їхнім кандидатом і домігся висунення від Республіканської партії чесно і справедливо. Їм би дуже хотілося позбутися його, але це легше сказати, ніж зробити.

Вашингтон може кричати скільки хоче, але реальних доказів проти Трампа дуже мало, і вони надто сумнівні.

Трамп часом демонструє здивування з приводу того, чому Вашингтон твердо увірував в його змову з Путіним.

Я поділяю це його нерозуміння.

Головні труднощі для нього полягають у тому, що майже неможливо довести зворотне.

Наші інтереси: 

Підконтрольні ЗМІ формують суспільну думку. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи