Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
ДЗен ДЗелень
  • Відвідувань: 184
  • Переглядів: 199

Стадії голодування

Світ:

У процесі голодування розрізняють три стадії.

1

Перша стадія голодування триває від одного до чотирьох днів. У цей період людина припиняє вживати їжу, її шлунок спорожнюється, поживні речовини у кров не надходять. Про це кров сигналізує в центр голоду, а він передає інформацію в лобні відділи головного мозку, що відповідають за харчування. Це збудження передається й до інших відділів мозку, домінуючи над рештою запитів організму.

Відомо, що на першій стадії голодування почуття голоду загострюється, завжди дуже хочеться їсти. Подолати таке бажання можна вольовими зусиллями.

2

Друга стадія голодування починається після того, як період збудженого стану переходить у загальмований, унаслідок чого відчуття голоду повністю зникає. У цей час включаються фізіологічні механізми на «поїдання» власної тканини. У першу чергу засвоюються жирові запаси і хворі клітини. Життєво важливі клітини й органи не страждають. Під час цього періоду організм втрачає до 25% власної маси. У людини це відбувається протягом 40–50 днів, які вважаються фізіологічно корисним терміном голодування.

Наприкінці цієї стадії, коли вся резервна тканина організму вже використана, знову з’являється сильне відчуття голоду. Пам’ятаємо, що Ісус після сорокадобового голодування зголоднів. Саме поява голоду, а також очищення слизових оболонок рота і язика вказують на закінчення другого періоду голодування.

3

На третій стадії голодування, якщо людина не припиняє голодувати після завершення другої стадії, починається утилізація її життєво важливих органів і тканин, що призводить до необоротних патологічних процесів, а потім і до смерті через повне виснаження організму. При цьому втрата маси сягає 40–45%.  Якщо у людини достатньо розвинута синтезуюча мікрофлора, то третя стадія голодування може протікати по іншому.

Варто зазначити, що голодування протягом 25–30 днів призводить до втрати лише 12–18% власної маси. Найчастіше в лікувальній практиці вдаються саме до таких термінів утримання від їжі з метою одержання найбільшого лікувального ефекту.

Види голодування

Існує декілька різновидів голодування. До них належать такі:

1. Звичайне голодування, що супроводжується вживанням великої кількості  води.

2. Звичайне голодування з використанням очисних клізм.

3. Сухе голодування – голодування без вживання води.

4. Напівсухе голодування – голодування без надходження до організму води (як питва і клізм), але з обливанням тіла, прийняттям ванн або вологих угортань.

Праноїдіння - не є голодуванням, оскільки праноїди використовують особливий спосіб засвоєння речовини й енергії із довкілля.

Музика для доброго настрою!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую, друже Арію, за цю публікацію. Я пам"ятаю, яке відчуття голоду у перші 1-4 дні голодування.

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую, друже Арію, за цю публікацію. Я пам"ятаю, яке відчуття голоду у перші 1-4 дні голодування.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Чи сподобалась вам музика в кінці публікації?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

Вибачаюсь за суб’єктивність оцінки (класику не критикують), але ця музика має занадто гламурний настрій. В’язням у тюрмі було б корисно послухати, для заспокоєння, а так, не дуже корисна.

VAKULA

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Важлива тема. Дякую, Арію!
Зауваги:
“і хворобливо змінені клітини “ - клітини, змінені хворобою.
“У третій стадії голодування “ - На третій стадії голодування
“належать такі “ - належать такі: https://www.ar25.org/node/23780
“речовини та енергії “ - речовини й енергії
“із навколишнього середовища” - мовою Сенсар: із довкілля.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Дякую. З вашими заувагами моя стаття стала ще кращою.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Олег Сагайдак.
0
Ще не підтримано

В статті багато про відчуття голоду, а це досить не правильно, як на мене..... Колись зустрів у літературі на цю тему і неодноразово перервірив на собі, що відсутнісь відчуття голоду є одним із основних правил правильного голодування.
Якщо є відчуття голоду, значить Ви щось не так робите....

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Дякую за доповнення. Якщо можна, розкажіть, яку літературу про голодування ви читали і розкажіть більше про свій досвід голодування.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

Вважаю, що найкраще про голодування написано у Г. Малахова. В нього багато книжок на цю тему, різних років видання.
В цій статті нема дуже важливих даних про кризи при голодуванні.

VAKULA

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

Перехід від стадії до стадії голодування стається через кризу, погіршення стану, хворобливість.
Перший раз, коли голодував 10 днів, та ще й після святкових переїданнь, з кожним днем почувався все гірше. Голод не був весь час, а хвилями. Попив води - і голод вщуха. В тілі розростався бунт. Просиналися болячки, "крутило" кістки, і т. ін. На вечір 4-го дня погане самопочуття дійшло до того, що "біси" так вже переконливо обсіли мій розум, що я завагався:
"Чи не кинутися мерщій до холодильника, до живильної їжі? Хіба ковбаса може бути шкідливою??? Зара наїмсь - і все "попустить"! Треба жити як усі нормальні люди, як жили батьки-діди!"
Так волало усе моє єство, я відчував природну та непорушну істинність цих одкровеннь.
І тільки тоненький голосок свідомості ледь чутно шепотів: "Та невже ти, коли прийняв рішення голодувати 10 днів, був або дурний, або непритомний?"
Тоді я взяв у руки книгу Малахова, та почав перечитувати. І прямо фізично відчув, що чим більше я впевнююся у своїй правоті, що я все роблю правильно, треба перетерпіти слабкість, то болі та дурман від мене відходять, як нечиста сила від святого письма! Рівно наполовину мій стан полегшився від "святого письма"!
На ранок криза пройшла. Жодних болей, легкість, ясність, спокій, радість від такої перемоги. Тіло "здалося", підкорилося і перестало гидувати "шлаками", та запасами жиру. Воно стало вчитися харчуватися запасами. Спочатку була слабкість, знижений тиск. Але з кожним днем сили прибували, бо тіло навчалося все краще харчуватися запасами. І так до 10 днів. Після цього голодування, під час виходу з голоду, на дієті, на хвилі ейфорії, почав займатися гантелями, бо схуд. Тобто, ще майже нічого суттєвого не їв, не те щоб тваринне щось, але й кашки ріденькі без жиру, а спочатку фрукти, чаї... Але ж м’язи почали рости! Біцепс на 2см за тиждень! З чого? З яких "нєзамєнімих" аминокислот? Ну тут я вже здурів від такого дива та став качатися по 2 рази на день. І "перебрав". Та покинув гантелі. Але з легкістю перейшов на вегетаріанство, тіло підчистилося та відмовилося від м’яса.
У наступні голодування "навчене тіло" переходило кризу за 2 дні, і вже витримувало фізичну роботу по 4 дні на воді.
У Малахова дуже гарно описано все про голодування, дуже важливі поради, все "працює", все враховано, треба тільки не слухати своїх "бісів".

VAKULA