Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США ухвалили резолюцію до річниці анексії Криму

Спецтема:

Сенат США підготував резолюцію щодо України, надання допомоги і засудження російської агресії. Текст резолюції опублікував  сенатор-республіканець від штату Огайо Роб Портман.

"Третя річниця незаконної анексії Росії в Криму – це можливість підкреслити проблеми, що стоять перед Україною, а також фундаментальні принципи  міжнародної системи, керованою США. Сполучені Штати та їх союзники повинні відновити свою політичну, економічну та військову підтримку для України і, як мінімум, продовжувати зберігати санкції проти Росії до тих пір, поки її поведінка не зміниться", - сказано в повідомленні сенатора.

"Україна заслуговує на нашу підтримку, і по мірі того, як конфлікт переходить на третій рік, ми не повинні залишати ніяких сумнівів щодо того, де перебуває США. Українська громадськість в Огайо знає про небезпеку неконтрольованої російської агресії, тому ми повинні використовувати будь-яку можливість, щоб виступити проти незаконного приєднання Криму до Росії",- йдеться в резолюції.

Також американські політики зазначають, що анексія Криму Росією є образою міжнародних норм і загрозою регіональній стабільності.

У той же час сенатори зазначають, що відмова Вашингтона від дотримання Будапештського меморандуму щодо захисту України спричинить недовіру до США

У резолюції засуджують і дії сепаратистів на Донбасі, якими керує Росія та постачає їм озброєння.

 

 

Наші інтереси: 

Підтримка США - важлива для України

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи