Важливість: 
3
США може визнати Росію спонсором тероризму: плануються нові санкції

Згідно із законопроектом про нові санкції проти Росії, який був внесений до Сенату Сполучених Штатів, Російську Федерацію можуть визнати спонсором тероризму. 

Зазначено, що "Акт про захист американської безпеки від агресії Кремля 2018" (DASKAA), який внесли сенатори Ліндсі Грем, Роберт Менендес, Корі Гарднер і Бен Кардін, пропонує звести в єдину базу всі існуючі санкції проти РФ - від CAATSA до "акту Магнітського ".

Також проектом планується створити в Білому домі списку санкцій офіс, який буде координувати дії США по антиросійським санкціям з європейськими країнами.

Ініціатори законопроекту починають зі звернення до глави США Дональда Трампа. Вони наголошують на необхідності підтримати всі зусилля із протидії втручанню "з боку уряду Росії або інших іноземних гравців у діяльність держустанов США, а також у демократичні процеси в країні".

Крім того, сенатори вимагають публічно закликати владу РФ повернути Україні Крим і відмовитися від підтримки насильства на Донбасі, від підтримки сепаратистів у Грузії та Молдові, а також режиму президента Сирії Башара Асада.

Дану ініціативу прокоментував глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров. За його словами, американським сенаторам "хочеться до межі погіршити відносини Росії і США, щоб не було жодного шансу на їх поліпшення".

Сенатори, як вважає глава комітету, "намагаються зіштовхнути дві ядерні наддержави". Він додав, що звинувачення РФ у спонсорстві тероризму - "цинізм вищої міри".

"Тепер нас звинувачують у спонсорстві тероризму. Це цинізм вищої міри, який неможливо коментувати", - додав Джабаров.

Наші інтереси: 

Кремль притиснутий до стінки. Нові санкції загрожують погіршенням ситуації, в першу чергу, в Росії. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка