Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

США готові забезпечити Білорусь нафтою на 100%

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

про це після переговорів з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у Мінську повідомив Держсекретар США Майк Помпео. Він також відзначив успішне співробітництво між країнами в сфері безпеки, яке "найближчим часом має ще більш розширитися".

20020303.jpg

Олександр Лукашенко і Майк Помпео. Фото: БЕЛТА

"Наші виробники енергоресурсів готові забезпечити вас на 100% за конкурентними цінами", – наводить слова високопосадовця БЕЛТА.

"Ми повинні пам'ятати про історію: США були однією з перших країн, які визнали незалежність Білорусі в 1991 році. Ми дотримуємося цієї ж позиції і сподіваємося на більш глибокі відносини", – додав він.

Нагадаємо, що раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ шукає заміну російської нафти. Пошуками нових постачальників там зайнялися після того, як зазнали збитків через податкові пільги, які Росія надала своїм нафтозаводам.

31 грудня 2019 року Лукашенко доручив завершити переговори з Росією по нафті і задіяти нафтопровід "Дружба" для отримання "чорного золота" з альтернативних джерел.

Білорусь почала закупівлі норвезької нафти Johan Sverdrup, яка є основним конкурентом російської Urals на ринку Європи через максимальну схожість характеристик.

Наші інтереси: 

США залучає Білорусь в орбіту свого впливу.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи