Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
76

США активізують розробку надзвукової зброї у відповідь на російську загрозу, - Пентагон

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

США посилять дослідження в галузі надзвукових наступальних і оборонних озброєнь у відповідь на російські випробування ракетної системи з надзвуковим бойовим блоком. Про це повідомляє Пентагон, передає "Голос Америки".

"Хоча США упродовж багатьох десятиліть були світовим лідером у сфері досліджень надзвукових систем, ми вважали за краще не використовувати ці знання для створення зброї. Ті, хто перетворює науку про надзвукові швидкості на зброю, створюють асиметрію у військовій сфері, і ми повинні вжити заходів у зв'язку з цим", - заявила речник Міноборони США Мішель Балданза.

Балданза зазначила, що розробці надзвукової зброї США приділять особливу увагу.

"Ми шукаємо варіанти зброї, що доправляється з землі, води і повітря, щоб створювати реальну загрозу для цінних, добре захищених цілей на відповідних відстанях, щоб ми могли гарантувати свою здатність домінувати на полі бою до 2028 року", - наголосила представник Пентагону.

Наші інтереси: 

США прагнуть домінувати на світовій арені у всіх напрямках.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Путін розрекламував блеф з ракетою "Авангард" для підняття свого внутрішнього рейтингу. США це сприйняли всерйоз і активували власні розробки.

Будь-які погрози з боку Мордору працюють на розвиток американського ВПК.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Аналогічний блеф був з танком Т-14 "Армата"! Росіяни блефують, а США відповідає реальними розробками, які далеко випереджають наявні російські розробки і можливості. Російський ВПК не здатний нині витримати гонку озброєнь!

Цитата:
Путін розрекламував блеф з ракетою "Авангард" для підняття свого внутрішнього рейтингу. США це сприйняли всерйоз і активували власні розробки.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!