Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 72
  • Переглядів: 75

Спецоперація СБУ: у Волгограді вночі БПЛА атакували НПЗ Лукойл

Категорія:

Атаку на один із найбільших нафтопереробних заводів Росії Лукойл у Волгограді вночі на 3 лютого здійснила Служба безпеки України.

24020301.jpg

Волгоградське НПЗ Лукойл

За словами співрозмовника NV, СБУ завдала удару двома безпілотниками, уразивши установку первинної переробки нафти, «без якої завод втратить значну частину виробничої потужності».

"СБУ продовжує системно знищувати інфраструктуру, яку Росія використовує для ведення війни в Україні. Б’ючи по нафтопереробних заводах, які працюють на російський військово-промисловий комплекс, ми не тільки перерізаємо логістику постачання пального для ворожої техніки, але й скорочуємо наповнення російського бюджету", цитує NV слова свого джерела.

Про атаку дронів і пожежу на НПЗ у Волгограді повідомили російські Telegram-канали. Місцева влада відзвітувала про нібито знищення дронів.

Нагадаємо, у ніч проти 21 січня спецпризначенці СБУ здійснили атаку дронами морський порт "Усть-Луга" під Петербургом. Після вибухів спалахнула пожежа. Вогонь охопив термінал компанії Новатек, яка є найбільшого в Росії виробника природного газу.

Наші інтереси: 

Б'ємо по ворогу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи