Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Скільки коштує навчання "на контракті" у державних університетах

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вищі навчальні заклади України оновили ціни на навчання у 2021 році. Рік навчання на контракті тепер коштуватиме дорожче і ціни зростатимуть і далі. Державні ВНЗ підняли вартість року навчання на 10% у 2020 році, у 2021 — ще на 10%.

Як змінилися ціни на навчання в Україні, розповіли в матеріалі «КП в Україні».

Київський національний університет імені Шевченка (КНУ)

Цей навчальний заклад входить в десятку кращих вищих навчальних закладів України, а відповідно — і найдорожчих. Найбільш бюджетними спеціальностями у 2021 році стали історія, археологія, бібліотечна та архівна справа, соціальна роботи — рік на контракті обійдеться в 31 000 гривень.

Факультет Міжнародних відносин з вивченням двох іноземних мов — від 57 400 за рік. Магістратура обійдеться ще дорожче — понад 70 000 на рік. Середня вартість навчання в КНУ — 44 200 на рік.

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Найдешевші факультети — екологія та біологія. Рік навчання обійдеться у 27 000 на рік. Найдорожчі факультети — міжнародні відносини, комп’ютерні науки та право — рік навчання обійдеться від 55 000 гривень. Варто відзначити, що у 2020 році комп’ютерні технології коштували від 40 000 на рік.

Харківський Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Навчання на бакалавра за спеціальностями: право, міжнародне право, економіка — від 29 925 гривень на рік. Магістратура — 38 900 на рік.

Львівський національний університет імені Франка

Контрактникам у 2021 році доведеться заплатити від 23 642 гривень на рік за факультети географії, історії, деякі факультети культури та мистецтв, математика, Філологія, Філософія. Право, статистика, Інженерія програмного забезпечення — від 36 255 на рік.

Дніпровський національний університет імені О. Гончара

Найдешевші факультети цього університету готують шкільних викладачів математики, хімії, фізики та теплоенергетиків — ціни від 11 300 на рік. Міжнародні економічні відносини, суспільне здоров’я, кібербезпека, комп’ютерна інженерія — від 32 900 на рік.

Наші інтереси: 

Розуміти, що навчання за гроші не розв'язує проблеми якісної вищої освіти (вірніше, її відсутності).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи