Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Шольц і Макрон прокладають дорогу до нового російського насильства – парламентар Естонії

Голова комісії із закордонних справ Рійгикогу (парламенту Естонської республіки) Марко Міхкельсон різко розкритикував бесіду, яку провели у суботу з президентом РФ Володимиром Путіним канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Емманюель Макрон.

22052904.jpg

Марко Михкельсон. Фото: Kiur Kaasik

"Неймовірно, як нинішні лідери Франції та Німеччини мимоволі прокладають шлях новому російському насильству. Сьогоднішня 80-хвилинна бесіда Макрона і Шольца з Путіним неминуче штовхає до перефразування самого Макрона – чи не йдеться про "смерть мозку"? (щодо НАТО - ред.)", – написав Міхкельсон на своїй сторінці у Facebook, повідомляє естонське видання ERR.

Міхкельсон зазначив, що він усвідомлює різкість своєї критики на адресу союзників, але підкреслив, що постійна легітимізація того, хто розв'язав війну і відповідає за злочини, є загрозою для всього союзного простору.

"Як же Париж і Берлін нічого не навчилися з минулого? Навіщо шукати приводи для затягування військової допомоги Україні, і чому вважають, що путінська Росія, яка веде війну на знищення проти одного з великих народів Європи, дотримається будь-яких обіцянок?", – написав естонський парламентар.

За його словами, якщо Макрона та Шольца турбує продовольча криза в Північній Африці та інших регіонах, що спричинена блокадою українських портів, то треба створювати гуманітарний конвой у Чорному морі та сприяти проходу українських торгових судів.

Крім того, за його оцінкою, було б логічніше допомогти Україні вистояти проти агресії та, зрештою, перемогти Росію, яка намагається змінити світовий порядок.

"Макрон і Шольц могли б повісити трубку і якнайшвидше з'їздити в Україну. Сподіваюся, що дивні дії Макрона і Шольца не викликані страхом втратити вплив у демократичній Європі, в яку б у разі переможної війни обов'язково увійшла Україна, а в перспективі й Молдова і Грузія, а Білорусь звільнилася б від фактичної російської окупації. А Європа загалом звільнилася б від російської екзистенційної загрози принаймні на якийсь час", – додав Міхкельсон.

Канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон за своєю ініціативою провели у суботу спільну бесіду з Путіним, яка тривала 80 хвилин. У ній вони вимагали негайно запровадити перемир'я та вивести російські війська з України. У прес-службі Кремля заявили, що Путін повідомив Шольцу та Макрону про готовність Москви обговорити можливі способи відновити вивезення українського зерна із чорноморських портів.

Нагадаю, що Естонія разом з Латвією першою у світі офіційно визнала геноцидом воєнні злочини Росії в Україні.

Наші інтереси: 

Естонія та інші країни Балтії є союзниками України, розуміють, що таке Росія, яка не змінить свою хижу загарбницьку сутність, навіть якщо вона буде без Путіна, а її очолить якийсь "хороший росіянин".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Схоже, що Німеччина і Франція перебувають з Росією у «психопатичному союзі» і вже не керують собою. Так що припущення про «смерть мозку» цілком доречне.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Схоже, що Німеччина і Франція перебувають з Росією у «психопатичному союзі» і вже не керують собою. Так що припущення про «смерть мозку» цілком доречне.

Все, що робиться з власної волі, – добро!