Румунія допомагатиме Україні зброєю та лікуватиме поранених
Румунія допомагатиме Україні зброєю та лікуватиме поранених
Про це повідомило Radio România Internaţional.
Речник уряду Дан Кербунару повідомив, що окрім цього всього буде ще другий транш медичного обладнання та медикаментів на понад 3 млн євро.
27 лютого, о 12.00 відкрився Центр переливання крові, що діє у Бухаресті, у дворі Центрального військового госпіталю швидкої допомоги для здачі крові для поранених українських бійців. Центр працюватиме щодня з 8.00 до 14.00 для всіх бажаючих здати кров для українських захисників.
Станом на ранок неділі, 27 лютого, на території Румунії прихистилися 25 тисяч громадян України. 102 з них подали заяву про надання притулок. Заповнюваність центру для розміщення біженців становить 57%.
Особливу допомогу українцям, які прибули до Румунії, надають Союз українців Румунії, якій розміщує біженців у власних осередках та в населених пунктах, де проживають етнічні українці, численні неурядові організації, власники пансіонатів, готелів, церкви, а також пересічні румуни зі всіх куточків країни.
Дивимося, хто є хто. Сусідні країни, які допомагають Україні (Румунія, Чехія, Польща, країни Балтії) після війни можуть створити новий геополітичний союз.