Важливість: 
5
Розвиток «Народного Оглядача» у серпні 2019: соціоніка, футурологія, метафізика. Прошу підтримати!

Перетворюємо AR25.ORG на головний інформаційний ресурс духовної громади аріїв – організованої спільноти світлих розумних українців.

1908008tvorymo.jpg

Визначаємо формування прекрасних світів! (Живе Слово, Джерело Повноти)
Визначаємо формування прекрасних світів! (Живе Слово, Джерело Повноти)

Найголовнішим досягненням липня став прорив у розумінні сенсу соціонічних квадр. З’ясувалося, що продуктивною соціальною творчістю займається четверта квадра, а всі інші три забезпечують утилізацію проектів, які перестали еволюціонувати. Про це у статті:

Поєднання Євангельського знання і соціоніки дозволило з’ясувати психологічну структуру апостольської громади, дізнатися про соціотипи апостолів:

Статті з соціоніки озвучуються, їх можна прослухати на нашому радіоканалі Аріянство - релігія Гри.

Розвиток політичної ситуації в Україні підтвердив гіпотезу, що протягом п’яти чи десяти років Україна розвиватиметься під протекторатом США:

Це для нас дуже важливо, адже стабілізуючий і дуалізуючий вплив США створює сприятливу ситуацію для розвитку в Україні постіндустріального проекту. Йдеться про теорію і практику формування першої постіндустріальної нації у формі глобальної духовно-економічної держави-громади, яку ми називаємо Вільна Аристократична Республіка Аріїв (ВАРА).

Першим етапом її формування є об’єднання світлих розумних українців у духовну громаду аріїв. Для її творення ми за допомогою технології Живе Слово формуємо відповідний егрегор – психоенергетичний банк:

У липні відбулися важливі вдосконалення програмно-технічного забезпечення – ми перейшли на швидший сервер і розробили нову версію мобільного застосунку сайту Народний Оглядач для читання на смартфонах.

Читаємо НО де тільки можна. І де не можна, також читаємо :)


Реалізували функціонал пошуку на сайті гравців з тотожними соціотипами – це корисно для кращого розуміння себе і правильної самоідентифікації (правильного визначення власного соціотипу):

У наповненні НО зростає частка власної аналітики і перекладних статей з іноземних джерел. Також перекладаємо іноземними мовами найважливіші власні статті. Ось англомовний варіант статті «Американський форсаж»:

Відстежуємо події, осмислюємо їх з погляду постіндустріальних тенденцій, прогнозуємо розвиток України і світу.

У серпні триватиме робота нашої Школи соціоніки, яка насправді є творчою лабораторією з розвитку соціонічної теорії. Вона відкрита для всіх бажаючих і дозволяє брати особисту участь у розвитку цього напрямку знань про людину і суспільство.

Спробуємо новий для нас напрям візуального мистецтва, а саме розробку навчальних відеофільмів. На серпень заплановано два відеофільми – соціонічного і футурологічного характеру.

Також маємо завершити налаштування нового сервера для прискорення роботи з коментарями і збереженням файлів. Останнє важливо для комфортної роботи редакторів і блогерів. Річ у тім, що після переходу на новий сервер виникли деякі несподівані проблеми, які ми зараз вирішуємо.

Massive Attack - Paradise Circus

        Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка