Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 38
  • Переглядів: 40

Росіян та білорусів, які в'їжджають до Латвії, змушують підписатися, що вони засуджують агресію РФ

Світ:

Російські мігранти у Латвії скаржаться, що на кордоні у них вимагають розписку про засудження війни, яку Росія розв'язала в Україні. За підтримку проросійських поглядів в'їзд заборонили уже 62 громадянам РФ та Білорусі.

22073004.jpg

Фото: Evija Trifanova/LETA

"Метою перевірок є виявлення осіб, які підтримують військову агресію Росії проти України та можуть становити загрозу національній безпеці Латвії. Під час перевірок особлива увага приділяється іноземцям, які, наприклад, колись служили у силових структурах Росії чи Білорусі, публічно демонструють символіку, що прославляє російську агресію, або висловлюють негативне ставлення до Латвійської Держави. Велика кількість іноземців, яким було відмовлено у в’їзді до Латвії, відкрито висловлювали свою підтримку військової агресії Росії проти України та її народу, використовуючи типові кремлівські воєнні пропагандистські меседжі", – пояснили в Латвійській службі держбезпеки, повідомляє lsm.lv.

Міністерство закордонних справ наполегливо закликає жителів Латвії не виїжджати до Росії чи Білорусі, вказуючи, що зараз не час для туризму. За даними Державної прикордонної охорони, за останні неповні два місяці з Латвії до Росії виїхали 50 тисяч осіб, але з них лише неповні чотири тисячі – громадяни або негромадяни Латвії.

Нагадаємо, що у Латвії існують два паспорти: паспорт ГРОМАДЯНИНА і паспорт НЕ ГРОМАДЯНИНА.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи