Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
93

«Росія та Китай проти США?» Про міцну російсько-китайську дружбу

Важливість: 
2

Польська «Rzeczpospolita» повідомляє про візит голови КНР Сі Цьзіньпіня до Росії та його зустріч з президентом РФ Владіміром Путіном.

19060702.jpg

Лідер Китаю Сі Цзиньпін та президент Росії Володимир Путін, Москва, 5 червня 2019 року

«Вітаючи китайського гостя, Путін наголосив, що китайсько-російські взаємовідносини вийшли на небувалий досі рівень», - цитує газету Польське радіо.

Справді, китайського лідера під час його російського візиту супроводжує делегація з тисячі його співробітників та директорів найбільших підприємств. Сі Цьзіньпін є теж почесним гостем Міжнародного економічного форуму, який почався у четвер у Санкт-Петербурзі.

З Європи приїдуть, зокрема, президенти Болгарії та Словаччини. Натомість, китайські гості будуть у більшості, для них, зрештою, організовано «Російсько-китайський економічний форум», який почався у середу.

«Не важко здогадатися, що через напруження на лінії Пекін-Вашингтон та обмеження, які множить президент Трамп, китайські підприємці можуть звертати більше уваги на Росію», - коментує виданню російський економічний експерт Алєксандр Абрамов. Вн натомість, виключає, що Росія зможе замінити Китаю співпрацю з США. «Російсько-китайська дружба має більше символічне значення, ніж практичне», - говорить Абрамов.

5 червня лідер Китаю Сі Цзиньпін прибув до Росії з офіційним візитом. Він розраховує на покращення стратегічної співпраці між Пекіном та Москвою.

Він зазначив, що відносини країн наразі «на найвищому за всю історію рівні».

 

 

Наші інтереси: 

Не допустити разом із США створення Континентального блоку.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: