Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 577
  • Переглядів: 636

Путін – ідеальний руйнівник Мордору, зразковий психопат (+аудіо)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Мільйони людей бажають президенту Росії Володимиру Путіну негайної смерті. Бажання зрозуміле, проте все треба робити своєчасно. Дайте Путіну завершити справу його життя.

220326putin-4.jpg

Russian President Vladimir Putin (Getty)
Russian President Vladimir Putin (Getty)

Аудіоверсія:

Попередні статті:

Погляньмо об’єктивно, чим займається Путін. На його рахунку багато хороших справ. Ось найголовніші.

1. Путін прислав в Україну свою армію для повного знищення і публічного приниження. Українці вже перемололи найбоєздатніші частини орків і чекають на решту. Демілітаризація Мордору триває, популяція орків скорочується.

2. Путін відрізав Росію від сучасних технологій і відкинув її на десятки років у минуле. Країну масово покидають іноземні компанії. Незабаром Росія буде ізольована від глобального Інтернету. До кінця 2022 року російській економіці прогнозують подвійне падіння.

3. Завдяки Путіну і його репресивній політиці Росію спішно покидають творчі люди та професіонали, що прирікає цю країну на системну деградацію, дикість і бідність.

4. Путін перетворив росіян на проклятий народ, з яким інші народи не бажають мати нічого спільного. Росія стала настільки токсичною, що її сторониться навіть Китай. При цьому українці стали найшанованішим народом, з яким прагнуть дружити. Наприклад, посольства Великої Британії по всьому світу підняли прапор України.

Усі ці вельми позитивні речі відбулися завдяки Путіну. Він активно руйнує Мордор – і повинен довести цю добру справу до логічного завершення.

Важливо, що Путін є виразником колективної душі народу орків. Він є найпопулярнішою істотою в Мордорі, орки його поважають і дружно підтримують. Тому руйнування цього гадючника відбувається без внутрішнього опору, «добровільно і з піснями».

Єдине, що напружує людей планети, – це те, що Путін може «натиснути на кнопку» і розпочати ядерну війну. Проте це малоймовірно. Річ у тім, що Путін є психопатом. У масовій свідомості слово «психопат» сприймається як «божевільний», але це велика помилка. Психопати не є божевільними, у них нема галюцинацій, вони при добрій пам’яті, їхня психіка в нормі. Просто це інша норма – нелюдська.

Психопати – це людиноподібні істоти, які суттєво відрізняються від людей. У них нема совісті та співчуття, вони безсоромні, безпринципні та патологічно брехливі. У них по-іншому влаштовано головний мозок, по-іншому працюють нервова та гормональна системи. Це тварини, які володіють інтелектом і вміють розмовляти. Головний інстинкт психопатів – прагнення домінування. Зверхність над іншими – це те, що їх найбільше цікавить. Тому вони несамовито рвуться до абсолютної влади.

Ви запитаєте: яке це має відношення до «червоної кнопки» та ядерної війни?

Річ у тім, що ядерна війна – це колективне самогубство. Проте психопати абсолютно не схильні до самогубства. Вони не вірять у життя після смерті, тому всіма силами тримаються за своє існування, яким би жалюгідним воно не було. Власне життя є для них найбільшою цінністю, тому вони не схильні до героїзму чи саможертовності. Якщо психопат стикається з більшою силою – він просто тихо відповзає, наче нічого не сталося. У них нема сорому і докорів сумління – адже це лише інтелектуальні тварини. Як і всі тварини, психопати живуть лише інстинктами. Тварини не схильні до самогубства, адже воно суперечить інстинкту виживання. Психопати до останнього чіпляються за життя.

Путін є зразковим психопатом: він брехливий, безсовісний, безсоромний, бездуховний, забобонний, імпульсивний, жорстокий, шаблонний, зациклений на минулому, нетворчий, неспроможний до цілісного бачення і стратегічного мислення. Тож самогубство йому точно не загрожує. Коли йому дадуть по зубах – він просто відповзе, а своїм оркам пояснить, що це перемога і що так було задумано з самого початку.

Добре відомо, що психопати є ефективними руйнівниками своїх організацій. Про це написано чимало статей і книжок. Наприклад, у 2006 році видатний канадський психолог Робер Хаер видав бестселер: «Змії в костюмах: коли психопати йдуть на роботу». У цій книзі він розкрив феномен «корпоративних психопатів» і показав, що в бізнесових і державних структурах щонайменше 4% керівників є психопатами, причому частина з них перебуває на самій верхівці владної піраміди.

Путін – зразково-показовий психопат, який очолив державу і сформував навколо себе психопатичну зооеліту. Тому він є ідеальним руйнівником Мордору. Ніхто краще за нього це не зробить. Тому не чіпайте Путіна – дозвольте йому зробити справу свого життя. Він повинен остаточно розвалити ерефію і поставити жирну крапку на цій імперії зла. А що з ним буде далі – для нас уже не має значення. Можливо, українці йому навіть висловлять подяку і поставлять пам’ятник. Пам’ятник тварині, що зруйнувала Мордор.

Продовження – Гопники та психопати: ненависть росіян до українців має біологічні причини.

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Виробляємо адекватний погляд на життя – це нам ще знадобиться для творення нового світу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Олена Каганець 27 Березень, 2022 - 14:30

До речі, зараз керівництво ерефії каже, що ціллю їхньої "військової операції" є "освобождение народа Донбасса". Тобто вони вже відповзають і забули про свій бліцкріг, який планували.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Ігор Каганець 28 Березень, 2022 - 15:18

Для кращого розуміння психопатичної ментальності орків раджу проглянути відео про ще одного культового російського психопата – Жиріновського. Відверта тварюка, тому так подобається оркам :) https://youtu.be/vcPP4JF7j78

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Ігор Каганець 28 Березень, 2022 - 21:02

Додав озвучення цієї статті. Її також можна прослухати на Ютубі https://youtu.be/dEAzcWbvGkc

Слухаємо і поширюємо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Ігор Каганець 29 Березень, 2022 - 17:06

Психіатр ТІНА БЕРАДЗЕ також переконана, що Путін є психопатом. https://youtu.be/yxfCNqO1Zng

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Ігор Каганець 3 Квітень, 2022 - 17:00

Екс-сенатор РФ Сергій Пугачов, особисто знайомий з Путіним, розповідає про його особистість. Важлива риса Путіна – відсутність смаку і фрагментарне мислення, відтак неспроможність до більш-менш довгострокового планування. Ці дві ознаки властиві психопатам. Відео https://youtu.be/9qeZx4kWyys

Все, що робиться з власної волі, – добро!