Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Прихована настройка в Google Chrome в 10 разів підвищує швидкість завантаження сайтів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Зовсім недавно в Google Chrome з’явилася прихована настройка, яка дозволяє сильно прискорити завантаження будь-яких сайтів в інтернеті.

Йдеться про функції під назвою Lazy Load, яку в даний час тестує команда розробників Google в браузері Chrome. Вона сильно підвищує швидкість завантаження будь-яких сайтів. Для цього завантаженні піддається лише та частина сторінки, яку видно користувачеві. У міру прокручування контент завантажується. За словами «пошукового гіганта», дана настройка дозволяє збільшити швидкість завантаження ресурсів в інтернеті приблизно в 10 разів.

Весь великий об’ємний контент просто не завантажиться до тих пір, поки користувач сам не наткнеться на нього на сторінці. Не можна не помітити, що настройка Lazy Load дозволяє не тільки в 10 разів підвищити швидкість завантаження веб-сайтів, але ще і економити інтернет-трафік, особливо при перегляді якихось великих матеріалів з великою кількістю медіафайлів. При такому розкладі Google Chrome споживає набагато менше трафіку, ніж при завантаженні всієї сторінки відразу. Це може бути дуже актуально в роумінгу.

Включити Lazy Load дуже просто, а зробити це можна шляхом установки веб-браузера Google Chrome з приставкою Canary, яка означає, що мова йде про стабільну тестовій збірці. Нова можливість з’явилася в 70-й версії інтернет-браузера. Встановивши її в адресному рядку слід ввести chrome: // flags, після чого у великому меню прихованих налаштувань знайти опції під назвою Enable lazy image loading і Enable lazy frame loading, а потім активувати їх.

Для того щоб зміни вступили в силу потрібно перезапустити веб-браузер. 

Повернути все назад можна точно таким чином, тобто просто відключивши дві настройки. 

Користувачі, які вже випробували нову функціональну можливість в Google Chrome, вкрай позитивно відгукуються про неї. За їхніми словами, швидкість завантаження сайтів дійсно зросла дуже сильно.

Наші інтереси: 

Схоже, працює!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Я вже випробував. Справді, сторінки відкриваються швидше. Дрібниця, а приємно :)

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Оксана Колосовська.

І я вже інсталювала жовтенький Хром. От тільки при встановленні розробники попереджують, що версія може працювати нестабільно.

Цікаво наскільки нестабільно?

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це якщо ти робитимеш щось ну дуже нестандартне. Зазвичай ми до такого не доходимо.

Оксана Колосовська каже:
І я вже інсталювала жовтенький Хром. От тільки при встановленні розробники попереджують, що версія може працювати нестабільно.
Цікаво наскільки нестабільно?

Все, що робиться з власної волі, - добро!