Важливість: 
4
Представник ЦСК Гартленд в Ужгороді, напрямок Великого діяння - Алхімія

Радіємо, шановні! Запропонував свою кандитатуру як офіційного представника Центру Стартап Культури Гартленд у міста Ужгород. Напрямок творчості - Алхімія

180619myhayloharachko.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Ми вже знайомі з терміном Алхімія. Головним інструментом алхімії є Велике Діяння. Основним об'єктом - Людина-гравець триєдина сутність , яка рухається шляхом навчання - творення - вдосконалення і чітко усвідомлює своє призначення. Адже в житті кожної людини є 2 найважливіші дати: 1-ша - день, коли народилася, друга коли вона усвідомила навіщо. Людей_гравців, які оволоділи другою датою називають двічі народженими.

Алхімія, яка поділяється на внутрішню і зовнішню, тобто для впливу на зовнішнє, треба навчитись керувати внутрішнім. Подібно до того, як людина вдосконалюючись очищає своє тіло - душу- дух і раптом помічає, що вона раніше так само забруднювала довкілля, Нашу живу Планету. І намагається вже дбати про її чистоту. Очищена людина, яка має міцне тіло, яке рухається до вічної молодості і має аболютне здоровя, самооновила програмне забезпечння своєї душі і володіє міцною волею, вишнім духом - вже здійснює Велике Діяння

На сьогодні вже діє канал на Youtube, який буде висвітлювати діяльність Центру Стартап Культури Гартленд у міста Ужгород.

Початок алхімічних перетворень був освячений ритуальним купанням у потужному гірському водоспаді Шипот на Закарпатті в мальовничому селі Подобовець.

 

 

 

Наші інтереси: 

Творимо Новий Світ!

Гравець: 
Михайло Харачко
 
Форум Підтримати сайт Довідка