Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Православна Церква України поповнюється парафіями Московського патріархату. Інтерактивна мапа

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

15 грудня у Києві на Об'єднавчому соборі УПЦ Київського патріархату, Української автокефальної церкви України та частини УПЦ Московського патріархату було ухвалено рішення про створення Православної Церкви України. Першим  предстоятелем обрано митрополита Епіфанія. Кількість переходів парафій МП під юрисдикцію Православної Церкви України зростає.

Духовенство Московського патріархату в Україні засудило собор і не визнало його результатів. Натомість його учасники переконані, що це історичне рішення. Таким чином, митрополита Вінницького і Барського Симеона, митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра було виключено зі складу синоду УПЦ МП, оскільки вони були учасниками створення ПЦУ. 

На мапі будуть публікуватися парафії, які до 15 грудня 2018 року були у юрисдикції УПЦ МП. Якщо у вашому населеному пункті було ухвалено рішення про перехід до управління Православної Церкви України - повідомляйте на пошту feedback@1plus1.tv або у соціальних мережах. 

 

Зазначимо, що Російська православна церква і Білоруська православна церква, яка є її сателітом, не визнали створення Православної Церкви України і засудили відповідну політику Вселенського патріархату. 

Керівництво Римо-католицької церкви фактично визнало нову Православну церкву України, опублікувавши повідомлення на інформаційній сторінці про обрання її головою митрополита Епіфанія. 

Наші інтереси: 

Процес об'єднання України.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

А всього тиждень пройшов з історичної події!

На часі Різдво Христове! А вже у 2019 році, на мій погляд, почнеться поступовий і невідворотний процес переходу колишніх парафій МП до материнської Православної церкви в Україні.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Слідкую щодня - реально кількість парафій зростає!