Важливість: 
3
Попередження Путіну: британський міністр оборони сів за штурвал українського військового катера

Міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон заявив, що корабель британського Королівського військово-морського флоту, який прибув на Україну, стане потужним сигналом для президента Росії Володимира Путіна.

korabli.jpg

Корабель королівського флоту Великобританії прибув в Україну 19 грудня

Гідрографічний корабель HMS Echo був направлений в Чорне море на початку грудня, після того, як Росія 25 листопада захопила три корабля військово-морських сил України  і їх екіпажі в районі Керченської протоки.

Міністр оборони Великобританії відвідав легкоозброєний корабель в порту Одеси. Він наголосив, що присутність британського корабля свідчитиме про підтримку України в її протистоянні з Росією.

“За HMS Echo підуть і інші британські кораблі, тож британська військова присутність в Чорному морі стане постійною”, – зазначив міністр.

Вільямсон наголосив, що Росія та російський президент Путін мають зважати на міжнародні закони та норми, і пообіцяв добиватися повернення захоплених українських моряків.

Також британський міністр вийшов в море на малому українському артилерійському бронекатері і відвідав в порту Одеси британський військовий корабель HMS Echo.

 

 

Наші інтереси: 

Потужна підтримка України.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка