Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

Південна Дакота готується до бездозвільного носіння зброї

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Багато Американських штатів прийняли так зване «constitutional carry», тобто для носіння зброї не потрібно отримувати ніяких дозволів, оскільки це прописано у Конституції.

Право громадян на самооборону прописано у Конституції США, і фраза з Другої поправки «…не повинно порушуватись» не передбачає отримання ніяких дозволів.

Проте сьогоднішня реальність багатьох штатів вимагає від законослухняних громадян отримувати дозвіл на те, щоб отримати можливість носити необхідні засоби для самооборони.

Незважаючи на це, вже багато штатів прийняли так зване «constitutional carry», тобто для носіння зброї не потрібно отримувати ніяких дозволів, оскільки це прописано у Конституції.

Ще одним таким штатом невдовзі може стати Південна Дакота, тому що юридичний комітет сенату проголосував за направлення його до конгресу штату.

«Я підтримую принципи «constitutional carry», і я неодноразово про це говорила, тому нам потрібно розглянути текст цих законопроектів, і визначити, хто може їх підтримати. Ми також маємо проконсультуватись з правоохоронними органами, тому що їх роль у захисті громадян та їх прав надзвичайно важлива» - заявила губернатор.

У 2017 році подібний законопроект був ветований попереднім губернатором, проте одним із передвиборчих гасел новообраної очільниці штату Крісті Ноем була підтримка «constitutional carry», тому очікується, що до кінця 2019 р. цей закон таки буде прийнято.

Нагадаємо, право «constitutional carry» зараз діє у штатах: Аляска, Аризона, Арканзас, Айдахо (тільки для мешканців), Канзас, Мен, Міссісіпі, Міссурі, Нью-Гемпшир, Північна Дакота (тільки для мешканців, тільки приховано), Вірджинія і Вайомінг.

Тема: Зброя та самооборона

Наші інтереси: 

Природне право людини на самозахист. США є прикладом для України.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Право на самозахист - природнє право людини!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!